Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Klyčko, nesulaukęs derybose V.Janukovyčiaus, trenkė durimis, norima skelbti Nepaprastąją padėtį

Susirėmimai Kijeve
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Gatvės mūšiai tęsiasi.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Derybos tarp Ukrainos opozicijos lyderio Vitalijaus Klyčko ir prezidento Viktoro Janukovyčiaus neįvyko. jis pranešė, kad dalyvaus kitame susitikime.

Newsru.com praneša, kad V.Janukovyčius nesutiko dalyvauti derybose dėl politinės krizės sureguliavimo. Tai nuvylė V.Klyčko, nes prezidento dalyvavimas buvo jo iškelta sąlyga.

„Kijevas liepsnoja jau dvi dienas. O prezidentas to tarsi nepastebi, sėdėdamas vos už kelių žingsnių nuo epicentro“, – piktinosi V.Klyčko.

Partijos UDAR lyderis V.Klyčko nepasitenkino prezidento skirtais įgaliotiniais. Taigi, pasak opozicijos, derybos neįvyko, žmonės lieka gatvėse, o premjeras Nikolajus Azarovas žada toliau naudoti jėgą, jei gatvės mūšiai nesiliaus. Atmosfera kaista.

N.Azarovo teigimu, jam neliko kitos išeities, tik naudoti įstatymų numatytą jėgą.

Tuo pat metu antradienio vakarą Aukščiausioji Rada svarstė, ar įvesti Kijeve ir net visoje šalyje Nepaprastąją padėtį.

Pasak V.Klyčko, dvi dienas trunkantys kruvini gatvės mūšiai – tai promaskvietiškos valdžios vykdomas scenarijus. Todėl prezidentui ir neverta derėtis su opozicija dėl padėties sureguliavimo.

Socialiniuose tinkluose tuo tarpu platinamos gatvėse sužeistų žmonių nuotraukos. Žmonės skundžiasi, kad iš arti milicijos šaudomos guminės kulkos sužeidžia labai smarkiai, tokios traumos itin skausmingos.

Kai kurie gatvės kovų dalyviai kelia versiją, kad šaudoma ir metalinėmis kulkomis, nes jos lieka įstrigusios minkštuosiuose audiniuose.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min