Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2023 01 04

V.Putinas nieko nebeslepia – pripažįsta karo sunkumus ir ragina rusus ruoštis ilgai kovai

Naujųjų metų išvakarėse Kremliaus išplatintoje medžiagoje matyti, kaip prezidentas Vladimiras Putinas kalbasi su kariais, ragindamas juos: „Negalime nieko atiduoti. Privalome tik kovoti, tik tęsti kovą.“ Tada jis priduria: „Žinoma, dar liko daug darbo.“
Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas / „Scanpix“/AP nuotr.

Atėjus žiemai ir artėjant Maskvos invazijos į Ukrainą metinėms, V.Putinas atsisakė ankstesnių mėginimų apsaugoti visuomenę nuo karo skausmo ir dabar siekia paruošti rusus bei savo kariuomenę jų laukiančiai ilgai kovai.

„Jis daug mažiau atsipalaidavęs, daug mažiau optimistiškas, – sakė Rusijos analitikė Tatjana Stanovaja, kuri studijuoja V.Putino politiką savo politinės analizės įmonėje „R.Politik“. – Jaučiasi tam tikras nerimas, noras sutelkti visas įmanomas jėgas savo tikslams pasiekti.“

Šią savaitę per savo pratęstas Naujųjų metų atostogas V.Putinas laikėsi santūriai ir nepasisakė apie praėjusį savaitgalį Ukrainos raketų ataką Makijivkos mieste.

Karą remiantys tinklaraštininkai socialiniuose tinkluose pažėrė kritikos Rusijos kariuomenės vadams, tačiau pasigailėjo paties V.Putino – tokia tendencija tapo akivaizdi per pastaruosius kelis mėnesius, kai Rusijos kariuomenė nuolat pridaro klaidų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius