15min be reklamos
2023 02 07, 20:00

Vaizdo įrašuose – sekundės, daugybės žmonių gyvenimus pavertusios pragaru

Po galingo žemės drebėjimo Turkijoje ir Sirijoje, per kurį žuvo daugiau nei 5 tūkst. žmonių, viso pasaulio šalys suskubo siųsti pagalbą ir gelbėtojų pajėgas. Turkijoje kol kas žuvusiųjų skaičius siekia 3 549, o Sirijoje – 1 602. Dar daugiau kaip 25 000 žmonių nukentėjo.
Turkiją sukrėtė žemės drebėjimas
Turkiją sukrėtė žemės drebėjimas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Vasario 6 d. Turkiją sukrėtė vienas stipriausių žemės drebėjimų šalies istorijoje, kuris taip pat smarkiai paveikė kaimyninę Siriją.

VIDEO: Turkiją ir Siriją supurtė galingiausias per 100 m. žemės drebėjimas – gelbėtojai ir gyventojai ieško išgyvenusiųjų

Po pirmojo 7,7-7,8 balo žemės drebėjimo seismologai užfiksavo daugiau kaip 300 pakartotinių smūgių, įskaitant vieną, kurio stiprumas siekė 7,6 balo.

VIDEO: Lietuvė pasidalino vaizdais iš pražūtingo žemės drebėjimo Turkijoje

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, nuo žemės drebėjimo įvairiu mastu nukentėjo apie 23 mln. žmonių. Kelios sekundės, kurios visiems laikams pakeitė daugybės žmonių gyvenimus, užfiksuotos dramatiškuose vaizdo įrašuose, kuriuose matyti, kaip daugiaaukščiai tvirti pastatai byra kaip kortų nameliai.

VIDEO: Per žemės drebėjimą Turkijoje ir Sirijoje sugriauta daugiau kaip 5,6 tūkst. pastatų, žmonės traukiami iš po nuolaužų

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min