Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Vandalai nusitaikė į aukšto rango respublikonų ir demokratų namus

Vandalai nusitaikė į respublikonų daugumos lyderio JAV Senate Mitcho McConnello ir demokratės Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi namus, ant kurių pripaišė grafičių, prišlakstė netikro kraujo ir paliko kiaulės galvą, šeštadienį skelbia JAV žiniasklaida.
Mitchas McConnellas
Mitchas McConnellas / „Scanpix“ nuotr.

Ant M.McConnello namo įėjimo durų ir lango Luisvilyje, Kentukio valstijoje, buvo užrašyta „Kur mano pinigai“ ir „Mitchas žudo vargšus“, pranešė šalies žiniasklaida.

Tuo metu prie N.Pelosi namų San Fransiske buvo palikta kiaulės galva ir prilieta netikro kraujo.

Aukščiausio rango respublikonų ir demokratų namai tapo vandalų taikiniu po to, kai kilo aršūs debatai dėl finansinės paramos amerikiečiams paketo, susijusio su COVID-19.

Ilgai lauktas 900 mlrd. JAV dolerių vertės finansinės paramos paketas buvo galiausiai patvirtintas gruodį, o demokratų vadovaujami Atstovų Rūmai dar pritarė tiesioginių išmokų JAV mokesčių mokėtojams didinimui nuo 600 iki 2 tūkst. JAV dolerių.

Tačiau respublikonų kontroliuojamas Senatas iki šiol nepritarė pastarajai iniciatyvai, nepaisant įpykusio prezidento Donaldo Trumpo raginimų tai padaryti.

„Senato niekas nespaus dalinti dar daugiau skolintų pinigų turtingiems demokratų draugams, kuriems nereikia pagalbos“, – trečiadienį žurnalistams sakė M.McConnellas.

Kentukio policija pranešė, kad incidentas respublikono namuose buvo užfiksuotas šeštadienį apie 5 val. ryto vietos (12 val. Lietuvos) laiku. Apie tai pranešė vietinis naujienų kanalas WAS11. Neaišku, ar tuo metu kažkas buvo namuose.

ZUMAPRESS.com/Nancy Pelosi
ZUMAPRESS.com/Nancy Pelosi

M.McConnellas nupieštą grafitį pavadino „radikalų įniršiu“ ir pridūrė, kad „vandalizmui ir baimės politikai nėra vietos mūsų visuomenėje“.

San Fransiske ant N.Pelosi namų garažo durų buvo purškiamais dažais parašyta ir nubraukta suma „$2K“ (2 tūkst. JAV dolerių), taip pat „Atšaukite nuomą!“ ir „Mes norime visko!“

Miesto policija tiria šį incidentą, pranešė „NBC News“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius