Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vankuveryje olimpiadai skirtame koncerte griuvus užtvarai sužeista 20 žmonių

Kanados mieste Vankuveryje XXI olimpinės žiemos žaidynės atidarytos – olimpinė ugnis uždegta 7 val. ryto Lietuvos laiku.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kanados mieste Vankuveryje ne visi šventiniai renginiai vyksta sėkmingai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį vakare Vankuveryje olimpiados proga surengtas nemokamas koncertas baigėsi nelaime – griuvus užtvarai sužeista apie 20 žmonių.

Nelaimė įvyko, kai žmonių minia suplūdo į nemokamą žinomos Kanados grupės „Alexisonfire“ koncertą Vankuveryje programoje „LiveCity Vancouver“. Kaip praneša Kanados žiniasklaida, apie 20 žmonių buvo sužeista, devyni iš jų nuvežti į ligoninę, daugelis – dėl nedidelių sužeidimų, vienam žmogui lūžo koja.

„Alexisonfire“ išėjo į sceną ir žmonės metėsi jos link, – „Huffington Post“ pasakojo liudininkas. – Didžiulė užtvara susiūbavo ir virto.“ Kitas liudininkas pasakojo, kad  griuvus užtvarai kilo panika. „Mano bičiulis ir aš parvirtome ant žemės, kiti žmonės griuvo ant mūsų“, – pasakojo liudininkas. Jis teigė, kad visa tai įvyko grupei sugrojus vos 10 sekundžių. 

Įvykus šiam incidentui koncertas nutrauktas.

Organizatoriai aiškinasi, kodėl įvyko ši nelaimė, griebiamasi priemonių, kad tai nepasikartotų per kitą šį vakarą turintį vykti koncertą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min