Tiesiogiai
Tiesiogiai
2009-01-21 14:14

Varšuvoje apsinuodijęs smalkėmis mirė vienas žmogus, o dar 28 atsidūrė ligoninėje

Varšuvoje apsinuodijęs smalkėmis mirė vienas žmogus, o dar 28 žmonės atsidūrė ligoninėje, pranešė televizija TVN 24.
Temos: 1 Varšuva

Nuo smalkių mirė 16-metė mergina, o dar trijų apsinuodijusių žmonių būklė yra sunki. Iš viso į ligoninę buvo atvežti 28 smalkėmis apsinuodiję žmonės.

Trečiadienio naktį ugniagesiai gavo pranešimą apie keistą kvapą viename Varšuvos rytinio Grochovo rajono daugiabučiame name. Į įvykio vietą išvyko keturi ugniagesių ekipažai.

Įvykį tiria policija ir prokuratūra.

Antradienį Liubline smalkėmis apsinuodijo penki žmonės.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą