Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 10d. 14:32

Varšuvoje – dar vienas grasinimas susprogdinti ministerijas ir kitas valstybės įstaigas

Nepriklausomybės diena Varšuvoje, oficialios iškilmės vidurdienį
Reuters/Scanpix nuotr. / Varšuva

Pirmadienį priešpiet keletas Lenkijos ministerijų ir kitų valstybinių įstaigų Varšuvoje gavo elektroninius laiškus, kuriuose – grasinimai sprogimais. Darbo vietas turėjo apleisti daugiau nei 2,2 tūkst. žmonių, praneša Lenkijos žiniasklaida.

Kaip rašo wyborcza.pl, informaciją apie grasinačius laiškus patvirtino Varšuvos policija. Grasinimų dėl padėtų bombų sulaukė Finansų, Kultūros, Mokslo ir aukštojo mokslo, Ūkio ir infrastruktūros bei Krašto apsaugos ministerijos. Pastarojoje patikrinimų ėmėsi Karo policija, kitur – Varšuvos policijos pareigūnai.

Evakuoti darbuotojus iš pradžių nusprendė tik Finansų ir Mokslo ministerijos – savo darbo vietas jose paliko apie 2,2 tūkst. žmonių. Kitur evakuacija neskelbta, tačiau darbo sąlygos buvo komplikuotos.

Keletas ministerijų pastatų jau yra patikrinti – pareigūnai juose nieko įtartino nerado.

Visi grasinantys laiškai buvo vienodi. Jų autorius rašo, kad patalpose yra padėti sprogstamieji įtaisai, be to esą valstybinėse įstaigose buvo apnuodytas maistas. Policija tikrina laiškų autentiškumą ir bando nustatyti, kas jų autorius.

Panašių grasinimų valstybinės Lenkijos įstaigos sulaukė ir gruodžio pradžioje, tuomet buvo evakuota apie 5 tūkst. darbuotojų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min