Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 09 13, 18:33

Venesueloje sudužo keleivinis lėktuvas (nuotraukos, atnaujinta 22.03 val.)

Venesueloje sudužo keleivinis lėktuvas, kuriuo skrido 47 žmonės, praneša „Reuters.“
Sudužęs lėktuvas Venesueloje
Lėktuvas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Lėktuvas Venesuela

Skelbiama, kad lėktuvas priklausė Venesueljos kompanijai „Conviasa“. Kol kas nėra duomenų apie žuvusiuosius ar sužeistus žmones.

Vietos televizijos kanalas „Globovision“ praneša, kad sudužo dvimotoris keleivinis lėktuvas „ATR 42“, kuriuo atliekami nedidelio ir vidutinio nuotolio skrydžiai. Orlaivyje buvo 43 keleiviai ir keturi ekipažo nariai. 

Atnaujinta 18.53 val. Kol kas skelbiami prieštaringi pranešimai apie tai, kokiu maršrutu skrido lėktuvas. Pagal vienus duomenis lėktuvas skrido ir Porlamaro miesto Margaritos saloje į Siudad Guajano miestą. Lėktuvas, Venesuelos naujienų agentūros AVN duomenimis, sudužo leisdamasis Siudad Guajano miesto oro uoste.

Tuo tarpu leidinys „El Universal“ skelbia, kad lėktuvas skrido iš Siudad Guajano į Margaritos salą ir sudužo vos pakilęs.

Kol kas nėra tikslesnių duomenų apie žuvusiuosius. Pranešama tik tai, kad yra išgyvenusiųjų, kurie nuvežti į ligonines.

Atnaujinta 19.07 val. Vietinė valdžia skelbia, kad katastrofos metu išgyveno 23 žmonės.

Patikslinti duomenys apie lėktuvo skrydžio maršrutą – orlaivis sudužo praėjus maždaug 12 minučių nuo pakilimo Siudad Guajano miesto oro uoste. Lėktuvas sudužo plieno gamybos firmos „Sidor“ teritorijoje.

Įvykio vietoje dirba medikai ir gelėbtojai.

Atnaujinta 22.03 val. Skelbiama, kad sudužus lėktuvui žuvo 13 žmonių. „Reuters“ praneša, kad į ligoninę atvežtas 21 sužeistas keleivis, kai kurių jų būklė yra sunki.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min