2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vengrija nuo rugsėjo uždaro sienas užsieniečiams

Vengrija penktadienį pranešė, kad nuo kito mėnesio vėl uždaro savo sienas užsieniečiams, būgštaudama dėl naujų koronaviruso atvejų.
Vengrijos siena
Vengrijos siena / „Scanpix“ nuotr.

„Nuo rugsėjo 1-osios užsienio šalių piliečiams nebus leidžiama atvykti į Vengrijos teritoriją. Vengrijos piliečiai, grįžtantys iš užsienio, privalės karantinuotis 14 dienų arba pateikti du neigiamus testus [dėl koronaviruso]“, – pareiškė premjero Viktoro Orbano administracijos vadovas Gergely Gulyasas.

„Epidemiologinė šalių klasifikacija panaikinta. Vengrija – „žalia“, visos kitos šalys tapo „raudonos“, – žurnalistams sakė G.Gulyasas ir pridūrė, kad dauguma naujų užsikrėtimo atvejų yra įvežtiniai.

Jis nurodė, kad vyriausybė vėliau paskelbs apie išimtis, pavyzdžiui, dėl diplomatų. Sienas planuojama uždaryti mėnesiui, sakė G.Gulyasas.

Beveik 10 mln. gyventojų turinčiai Europos Sąjungos narei Vengrijai iki šiol pavyko išvengti didelės COVID-19 sveikatos krizės. Iki šiol šalyje patvirtinta apie 5500 užsikrėtimo ir 614 mirties atvejų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min