Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Versija. Ledo ritulio komanda „Lokomotiv“ aviakatastrofoje žuvo dėl vaikiškos pilotų klaidos

Rankinis Jak-42 stabdis
lenta.ru iliustr. / Rankinis Jak-42 stabdys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Laikraštis „Moskovskij komsomolec“ gavo informacijos iš patikimų šaltinių, kad lėktuvas Jak-42, skraidinęs visą „Lokomotiv“ ledo ritulio komandą, sudužo dėl „blondinės vertos klaidos“.

„MK“ rašo, kad Jak-42 katastrofos priežastimi tapo užtrauktas rankinis stabdys pakilimo metu. Tokią tipinę klaidą daro patirties stokojančios automobilių vairuotojos, apie kurias pasakojami anekdotai... Tačiau šį kartą nebejuokinga.

Asmuo, dirbantis katastrofos tyrimo komisijoje, laikraščiui nutekino informaciją: lėktuvas negalėjo sklandžiai pakilti, nes jo įsibėgėjimą stabdė piloto užtrauktas stabdys (žiūr. nuotrauką).

Žinios iš juodųjų dėžių

Šaltinis laikraščiui taip pat atskleidė ir daugiau detalių, iššifruotų susipažinus su juodųjų dėžių parodymais. Paaiškėjo, kad pakilimo metu lainerį pilotavo ne kapitonas, o antrasis pilotas, nes vadas pasijuto blogai.

Tiesa, kol kas oficialiai ši versija nepatvirtinta.

Tarpvalstybinis aviacijos komitetas, tiriantis avarijos priežastis, oficialiai kol kas nurodo tik tokius duomenis: Jak-42 buvo techniškai tvarkingas.

Visos kitos anksčiau iškeltos aviakatastrofos versijos kol kas nepatvirtintos. Pavyzdžiui, kad pakilimo takas buvo per trumpas arba kad lėktuvas buvo papildytas nekokybiškais degalais.

Primename, kad Jak-42 sudužo rugsėjo 7 d. kildamas iš Jaroslavlio. Vos atsiplėšęs nuo žemės, lėktuvas nukrito, sudužo ir užsidegė. Žuvo 44 iš 45 skridusių žmonių. Rusija neteko visų legendinės ledo ritulio komandos Jaroslavlio „Lokomotiv“ žaidėjų.

Nuotraukų galeriją rasite čia.

VIDEO: YAK-42, FSX Yaroslavl accident reconstruction 1.1

VIDEO: CCTV footage of Yak-42 plane crash that killed Russian hockey team

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min