Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktoras Janukovyčius antradienio naktį nenumirė Rostovo prie Dono ligoninėje

Viktoras Janukovyčius
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Viktoras Janukovyčius spaudos konferencijoje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos Rostovo apskrities klinikinės ligoninės Kardiologijos centras paneigė pasklidusią informaciją, jog naktį į antradienį į centrą pristatytas širdies smūgio ištiktas pabėgęs Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius po valandos mirė.

Kardiologijos centro atstovai teigia, kad V.Janukovyčius ne tik nemirė, bet ir nebuvo atgabentas į ligoninę.

Mk.ru praneša, kad žurnalistams pavyko prisiskambinti į Rostovo srities Sveikatos apsaugos ministeriją, kur taip pat pranešta, jog nėra jokių žinių apie V.Janukovyčiaus ligą ar mirtį.

Apie pabėgusio Ukrainos prezidento mirtį paskelbė ukrainiečių portalas lb.ua. Jis rėmėsi žurnalistu Michailu Lebedžiu, kuris savo paskyroje „Facebook“ pranešė iš savo draugo, dirbančio Kardiologijos centre, sužinojęs, jog į ligoninę atvežtas širdies smūgio ištiktas V.Janukovyčius po valandos mirė.

Iš Ukrainos pabėgęs V.Janukovyčius galiausiai atsirado Rostove prie Dono, kur praėjusį penktadienį surengė spaudos konferenciją. Jis pareiškė apsigyvenęs netoli miesto esančiame savo bičiulio name. V.Janukovyčius atvyko su gausia savo apsauga. Jis tebelaiko save teisėtu Ukrainos prezidentu, o jį priglobusi Rusija užtikrina jam asmeninį saugumą.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min