Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 26d. 15:37

Viktoras Janukovyčius pagrasino susidorojimu opoziciją palaikantiems regionų tarybų deputatams

Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius

Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius ketvirtadienį pareiškė, kad artimiausiu metu šalyje numatomos didelės permainos, taip pat susijusios ir su asmenimis, užimančiais įvairius aukštus postus. Tuo pat metu jis pagrasino, kad jeigu kai kurių regionų deputatai ir toliau palaikys opoziciją, „atsakys pagal įstatymą“.

„Gerbiami kolegos, artimiausiu metu mums teks priimti radikalius sprendimus, taip pat ir kadrų klausimu“, – sakė Ukrainos vadovas regionų tarybos pasitarime.

Ką jis turėjo omenyje, nepatikslino.

Ukrainoje daugiau kaip mėnesį tęsiasi politinė krizė, valdžios sprendimas nepasirašyti Asociacijos sutarties su Europos Sąjunga (ES) žmones išginė į gatves, mitingai šalyje vyksta ir dabar.

Grasino regionų tarybų deputatams

Tačiau to paties susitikimo metu V.Janukovyčius įspėjo vakarinių regionų tarybų deputatus, kad, jeigu jie skatins opozicines nuotaikas, atsakys pagal įstatymus.

Daugybė vakarinių Ukrainos regionų tarybų politikų palaikė prieš valdžią nukreiptus mitingus Kijeve.

Kai kurie vietos politikai paskelbė bado streiką, o kai kuriose tarybose buvo balsuojama už tai, kad atsistatydintų regionų administracijų vadovai.

„Vietoje to, kad sutelktų dėmesį į regionų plėtrą, kai kurie vietos politikai, turiu omenyje vakarinių rajonų tarybas, pasirinko politikavimo kelią. Kalbu apie paskutinius politinius pareiškimus ir sprendimus, kuriuos būtų galima pavadinti teisiniu nihilizmu“, – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min