Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jamaikoje sudužo lėktuvas, dėl kurio buvo pakelti JAV ir Kubos naikintuvai, žuvo du žmonės

Lėktuvo trajektorija
FlightAware iliustr. / Lėktuvo trajektorija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį šalia Jamaikos sudužo lengvasis transportinis lėktuvas „Socata TBM-700“. Prieš kelias valandas dėl jo į orą buvo pakelti JAV naikintuvai, kadangi iš lakūno nebuvo sulaukta jokio atsako į signalus.

Lėktuvas pakilo iš Ročesterio, Niujorke, ir skrido į Floridą. Skelbiama, kad tai – lengvasis transportinis lėktuvas „Socata TBM-700“.

Šiaurės Amerikos aerokosminės gynybos vadovybė (NORAD) pranešė, kad nesulaukus atsakymo iš orlaivio lakūno, į orą pakelti du JAV naikintuvai. Orlaiviui artėjant prie Kubos, pakilo ir šios šalies naikintuvas.

„Socata TBM-700“ lėktuvui įskridus į Kubos oro erdvę, JAV naikintuvai nutraukė jo sekimą. NORAD pranešė, kad JAV naikintuvai grįžo į savo bazę, o neaiškus orlaivis toliau buvo stebimas per radarus.

Larry Glazeris ir jo žmona Jane
Larry Glazeris ir jo žmona Jane

Anot šaltinių, kai naikintuvų pilotai buvo priartėję prie lėktuvo, jie prie apšalusio lango pastebėjo sukniubusį jo lakūną. Įtariama, kad jis galėjo netekti sąmonės dėl deguonies trūkumo. 

Praėjus maždaug trims valandoms po JAV naikintuvų pakėlimo į orą „Socata TBM-700“ dingo iš radarų. Netrukus Jamaika pranešė, kad lėktuvas sudužo.

JAV paskelbė siunčianti savo lėktuvą į įvykio vietą, kuris galės dalyvauti gelbėjimo operacijoje.

Papildyta 22.36 val. Žuvo du žmonės

„NBC News“ pranešė, kad per nelaimę žuvo nekilnojamojo turto įmonės „Buckingham Properties“ vadovas Larry Glazeris ir jo žmona Jane. Ryte jie išskrido iš Ročesterio į Floridą, kur jie ketino praleisti savaitgalį. Pora turėjo nusileisti Naples oro uoste.

„Wikimedia Commons“ nuotr./„Socata TBM700“ lėktuvas
„Wikimedia Commons“ nuotr./„Socata TBM700“ lėktuvas

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min