Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiras Putinas aplankė nukentėjusiuosius nuo teroro akto Domodedove

Vladimiras Putinas lanko sužeistuosius
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas lanko sužeistuosius
Šaltinis: BNS
0
A A

Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas aplankė nukentėjusiuosius per teroro aktą Domodedovo oro uoste, kurie buvo atvežti į A.Višnevskio chirurgijos institutą.

Į palatą pas Antoną Malaškiną ir Aleksandrą Karlovą vyriausybės vadovas atėjo lydimas Maskvos mero Sergejaus Sobianino, Sveikatos apsaugos ir socialinės plėtotės ministerijos vadovės Tatjanos Golikovos ir instituto vyriausiojo gydytojo Valerijaus Kubyškino.

„Kokie sužeidimai?“, – paklausė V.Putinas.  „Pilvo sienelių, sužeidimai skeveldromis, – papasakojo V.Kubyškinas. – Visi atvežti šoko būklės, taip pat buvo nušalimų“.

Pasak jo, ligoninėje yra penki nukentėjusieji per teroro aktą.

„Kiek reikės (laiko) pagyti?“, – paklausė V.Putinas. Vyriausiais gydytojas atsakė, kad vienam iš nukentėjusiųjų reikės dviejų savaičių, kitam – kiek daugiau laiko.

„Sveikite, – sakė premjeras, kreipdamasis į nukentėjusiuosius. – Ką nors pasitikote?“.

„Giminaičius, – sakė A.Malaškinas. – Nepasitikau“.

Premjeras palinkėjo nukentėjusiesiems kuo greičiau pasveikti.

Išeidamas jis paklausė, ar turi ligoninė visko, ko reikia.

„Taip visko turime“, – atsakė V.Kubyškinas.

Anksčiau vyriausybės prezidiumo posėdyje V.Putinas pareiškė, kad teroristai, įvykdę sprogimą Domodedovo oro uoste, bus nubausti.

„Neabejoju, kad nusikaltimas bus išaiškintas ir atpildas bus neišvengiamas“, – sakė premjeras.

Premjeras posėdžio pradžioje pasiūlė vyriausybės nariams pagerbti žuvusiųjų per šį „žiaurų ir beprasmišką nusikaltimą“ atminimą.

Rusijos premjeras V.Putinas pasirašė vyriausybės nutarimą suteikti pagalbą žuvusiųjų šeimoms ir nukentėjusiesiems per teroro aktą Domodedovo oro uoste.

Vyriausybės prezidiumo posėdyje V.Putinas pranešė, kad, be federalinių išmokų,atitinkamų lėšų bus skirta iš Maskvos ir Maskvos srities biudžetų.

„Žuvusiųjų šeimos iš viso gaus po 3 mln. rublių iš federalinio ir regioninio biudžetų, žmonės, patyrę sunkių ir vidutinio sunkumo sužeidimų, – po 1 mln. 900 tūkst. rublių, lengvai sužeisti – po 1 mln.“, – sakė premjeras.  

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min