Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiras Putinas bando menkinti įvykius Ukrainoje: tai ne revoliucija, o pogromas

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas po susitikimo su Armėnijos prezidentu Seržu Sargsianu pareiškė, kad įvykiai Ukrainoje yra smurto protrūkis.

„Įvykiai Ukrainoje labiau primena ne revoliuciją, o pogromą. Mano nuomone, tai mažai susiję su Ukrainos ir Europos Sąjungos santykiais“, – Rusijos prezidento žodžius cituoja „RIA Novosti“. 

V.Putinas pareiškė ir tai, kad šie įvykiai Ukrainoje buvo ruošiami artėjant būsimiesiems prezidento rinkimams. Jo teigimu, tokiu būdu opozicija bando nuversti dabartinę valdžią. „Viskas, kas dabar vyksta, rodo, kad tai visai ne revoliucija, o gerai parengtos akcijos, ir šios akcijos, mano nuomone, buvo parengtos ne šiai dienai – jos rengtos prezidento rinkimų kampanijai, 2015 metų pavasariui“, – sakė V.Putinas. 

V.Putinas teigė, kad Rusija tikisi, jog situacija Ukrainoje aprims ir žmonės nuspręs savo kelią artimiausiam laikui. Kaip ir reikėjo tikėtis, V.Putinas nepraleido progos sukritikuoti ir planuotos sutarties tarp Europos Sąjungos ir Ukrainos, pareiškęs, kad niekas nesigilina į šių projektų esmę. „Kalbama, kad iš ukrainiečių atima svajonę. Tačiau jeigu pažiūrėtume į šių susitarimų turinį, tai iki šios svajonės, o iš esmės svajonė gera, išsipildymo daugelis gali ir neišgyventi“, – sakė V.Putinas.

Pastarosiomis dienomis Ukrainoje atmosfera vis labiau kaista.  Ne Europos Sąjungą, o Rusiją pasirinkusi valdžia nenori trauktis, o opozicija nebeketina laukti rinkimų. Opozicijos atstovai Vitalijus Klyčko, Arsenijus Jaceniukas ir Olegas Tiagnibokas pradėjo tartis dėl laikinosios vyriausybės sudarymo. Ji turėtų perimti įgaliojimus iki tol, kol bus surengti išankstiniai prezidento rinkimai. Kijevo gatvėse į protesto akcijas renkasi minios žmonių, reikalaujančių, kad valdžia pasirinktų europietišką kelią.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min