2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vladimiras Putinas suteikė Rusijos pilietybę JAV boksinininkui Roy Jonesui

Prezidentas Vladimiras Putinas suteikė Rusijos pilietybę buvusiam pasaulio sunkiasvorių bokso čempionui Roy Jonesui Jr. Kremliaus tinklalapyje paskelbtame įsake nurodoma, kad amerikietis, pelnęs čempiono titulą keturiose svorio kategorijose ir vienu metu daugelio laikytas geriausiu pasaulyje boksininku, įgijo Rusijos pilietybę.
Roy Jonesas Jr. su Vladimiru Putinu
Roy Jonesas Jr. su Vladimiru Putinu / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

R.Jonesas paprašė Rusijos pilietybės rugpjūtį, susitikęs su V.Putinu prie puodelio arbatos Kryme – Ukrainai priklausančioje teritorijoje, kurią pernai aneksavo Maskva. Karjerą baigęs sportininkas sakė, kad tai būtų pravartu jo verslo interesams Rusijoje.

V.Putinas atsakė, kad pilietybės suteikimui neiškiltų kliūčių, jeigu R.Jonesas planuoja reikšmingą gyvenimo dalį praleisti Rusijoje.

Boksininkas tąsyk taip pat išreiškė viltį, kad sportas gali padėti „nutiesti tiltą“ tarp Rusijos ir JAV, kurių santykiai smarkiai pašliję dėl Ukrainos krizės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min