Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 6d. 16:54

Vladimiras Putinas: valdžia visada vadinama „vagimis ir korupcionieriais“, nereikia kreipti dėmesio į tai

Balsavo Vladimiras Putinas.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas

Rusijos ministras pirmininkas Vladimiras Putinas pareiškė, kad „Vieningoji Rusija“ turi greitai reaguoti į piliečių problemas, taip pat kovoti su korupcija, nekreipti dėmesio į štampus.

„Pirma, nereikia kreipti dėmesio į štampus. Jūs žinote, kad štampai yra ne konkrečiai politinės partijos – štai sakoma, kad valdžios partija – tai partija, susijusi su vogimu, su korupcija. Jeigu prisiminsime sovietmetį – kas tada buvo valdžioje? Jie visi buvo vadinami vagimis ir korupcionieriais“, – pareiškė V.Putinas per susitikimą su partijos „Vieningoji Rusija“ pirmininko visuomeninių priimamųjų vadovais.

Dešimtajame dešimtmetyje, pažymėjo jis, vyko tas pats. „Tai ne konkrečios politinės jėgos štampai – tai valdžios štampai. Bet svarbu, kiek veikianti valdžia pajėgia kovoti su šiais neigiamais reiškiniais. O ji privalo tai daryti“, – pabrėžė premjeras.

Jis pareiškų, kad valdžia turi kovoti su tokiomis apraiškomis ir visoje visuomenėje, „ir pačioje savyje“.

V.Putinas mano, kad tiesiogiai bendraujant su žmonėmis per visuomeninius priimamuosius galima jautriau reaguoti į esamus trūkumus ir gyvenime, ir valdžios struktūrose.

„Pirma, reikia kuo jautriau tiesiogiai reaguoti į viską, kas susiję su įstatymais numatytų piliečių teisių pažeidimu. V.Putinas mano, kad jeigu žmonės pas jus atėjo, dažniausiai, žinoma, kreipiasi  dėl gyvenimiškų problemų – būstų, pensijų, socialinėje srityje – tai suprantama. Bet ten, kur jūs matote, kad tiesiogiai pažeistos piliečių teisės, reaguoti reikia ir jautriai, ir žaibiškai“, – pabrėžė premjeras.

Be to, pridūrė V.Putinas, negalima taikstytis su korupcijos apraiškomis. „Reikia su tuo kuo aktyviausiai kovoti“, – sakė vyriausybės vadovas.

Pasak V.Putino, šioje kovoje reikia išnaudoti visas galimybes  – ir oficialias, ir neoficialias.

„Štai mes dažnai žiniasklaidos priemones kritikuojame, ir yra už ką, nes jos taip pat mūsų visuomenės dalis ir ten viduje taip pat yra tokių pačių ydų, kaip ir visose kitose srityse, bet kovoje su korupcijos apraiškomis,  su kitomis neigiamomis apraiškomis reikia ir žiniasklaidos priemones įtraukti ir nesivaržyti tiesiogiai su jomis dirbti“, – sakė V.Putinas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min