Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 12d. 07:37

Vladimiras Putinas vėl prakalbo apie skyrybas su žmona

Vladimiras Putinas su žmona Liudmila
„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas su žmona Liudmila

Paskutinės naujienos apie Vladimiro Putino ir jo žmonos Liudmilos skyrybas diskusijoms davė peno net keletą dienų. Kremliaus rūmuose paskelbę apie skyrybas tiesiog baleto „Esmeralda“ pertraukos metu, daugiau sutuoktiniai jokių komentarų nebedalijo. Lankydamas naują televizijos kanalo „Russia Today“ studiją, V.Putinas vėl prabilo apie santuokos nutraukimą. Jis teigė, kad ji nutraukiama bendru sutarimu ir pabrėžė, kad bažnyčioje santuoka nebuvo palaiminta, praneša newsru.com.

V.Putinas priminė, kad jis ir jo žmona nusprendė apie skyrybas pranešti „atvirai ir sąžiningai“ – toks tinkamas elgesys. „Tai geriau nei kažką slėpti, – sakė jis, – Kalbant apie religinę pusę, tai ji neegzistuoja, mūsų santuoka nebuvo palaiminta.“

Tačiau neseniai interviu televizijos kanalui „Dožd“ Ksenija Sobčiak teigė, kad poros saitai bažnyčioje buvo sutvirtinti. „Vladimiro Vladimirovičiaus ir Liudmilos Aleksandrovos santuoka buvo sutvirtinta cerkvėje, ji buvo palaiminta“, – teigė K.Sobčiak. Jos nuomone, vien dėl to prezidento skyrybos gali sukelti klausimų.

„Skyrybos Vladimirui Vladimirovičiui buvo labai nepatogios dėl kitos labai svarbios priežasties. Pastaraisiais metais matėme, kaip jis Rusijoje sąmoningai kūrė patriarchalinę visuomenę, kuri remiasi šeimos, stačiatikių vertybėmis. Kaip gi šiandien tai siesis su patriarcho Kirilo pozicija?“ – tęsė K.Sobčiak.

V.Putinas ir Liudmila buvo susituokę beveik 30 metų. Jų santuoka buvo įregistruota 1983 metų liepos 28 dieną. Pora turi dvi dukteris, 1985-ais gimusią Mariją ir 1986-ais pasaulį išvydusią Kateriną. Šeimyninis prezidento gyvenimas visada buvo apgaubtas paslaptingumo aureole, nes V.Putino šeima nemėgsta viešumo.

Ilgą laiką kalbėta, jog V.Putinas mezgė romaną su gimnaste Alina Kabajeva ir su ja susilaukė dviejų vaikų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min