Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiro Putino kritikus šalino profesionali viliotoja (video)

Vladimiras Putinas atsakinėja į žiūrovų klausimus gruodžio 3 dieną.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Serijinė vilioklė kaltinama paspendusi spąstus mažiausiai šešiems Kremliaus kritikams, įvėlusi juos į sekso skandalus internete.

Kaip išsiaiškino Dailymail.co.uk, jos vardas Katia ir, nors iš pirmo žvilgsnio tai paprasta daili mergina, iš tiesų yra Kremliaus masalas, gundydavęs Rusijos premjero Vladimiro Putino kritikus ir įviliodavęs į gėdingas situacijas, griaudavęs reputaciją.

Skvarbių žydrų akių mergina iš tiesų yra neprofesionalus modelis, pagarsėjęs pomėgiu retinti opozicijos gretas Maskvoje. Katios aukos dažniausiai galop atsidurdavo su ja lovoje, o provokuojami vaizdo įrašai netrukus pasirodydavo Rusijos tinklaraščiuose.

Kaltina specialiąsias tarnybas

Naujausia Katios, kurios tikrasis vardas Jekaterina Gerasimova, auka – 52 metų satyrininkas ir radijo žurnalistas Viktoras Šenderovičius, kuris turi žmoną ir dukterį. Jis prisipažino buvęs neištikimas sutuoktinei, tačiau tikino, kad jį pakišo specialiosios tarnybos, V.Putino pakalikai.

Valdžios atstovai tokius įrašus darė dviem tikslais: kad sukompromituotų ir galėtų šantažuoti.V.Šenderovičius, anksčiau kaltinęs Rusijos premjero administraciją ir V.Putino aplinką dėl korupcijos ir nužudymų, neslėpė kartėlio. „Putino administracija nepaprastai šaltai reagavo į mano įtarimus. Jie nieko nepaneigė, o štai dabar atsakė sau būdingu neteisėtu purvu“, – sakė jis.

Žurnalistas viešai prisipažino turėjęs intymių santykių su Katia, kai internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame jis su mergina susitiko viename Maskvos butų. V.Šenderovičius tikino norįs įspėti visus valdžios kritikus, kad „sovietinės KGB dienos grįžta“, o pats V.Putinas – buvęs KGB žvalgybininkas. „Taip, aš permiegojau su Katia. Tiesa, tai nesuteikė man didelio malonumo. Ji buvo nuobodi, kaip ir visi gestapininkai (Gestapas – slaptoji nacistinės Vokietijos policija, – red. past.)“, – ironiškai kalbėjo žurnalistas.

Dailymail.co.uk žiniomis, visi žinomi šeši nuo Katios nukentėję rusų valdžios opozicijos atstovai į jos pinkles įkliuvo tame pačiame bute Maskvos centre. Vaizdo medžiagoje, kurioje užfiksuotas jos nuotykis su V.Šenderovičiumi, taip pat buvo gražiai sukarpyti ir įkelti Katios seksualiniai santykiai su dviem politikais – ekstremaliais nacionalistais Aleksandru Potkinu ir Eduardu Limonovu. A.Potkinas pripažino susidėjęs su Katia ir piktinosi, jog dabar „nėra jokių garantijų, kad Rusijoje įmanoma turėti asmeninį gyvenimą“.

„Nematau nieko smerktina, kad opozicijos vyrai neatsisako moterų“, – savo pasirodymą vaizdo įraše kaip išpūstą provokaciją vertino išsiskyręs Tautinės bolševikų partijos steigėjas E.Limonovas.

Dar viena seksualinių pinklių auka – Ilja Jašinas, kuris yra nevedęs opozicinio judėjimo „Solidarumas“ lyderis. Jis prisipažino turėjęs trumpalaikių intymių santykių su Katia, kurią jis pavadino slaptųjų tarnybų agente. I.Jašinas tikino su ja susitikinėjęs 2008-aisiais. Jis papasakojo, kad mergina sukėlė įtarimų, kai jis pasiūlė seksą trise, todėl „romanas“ ir nutrūko. „Paklausiau, ar esu filmuojamas. Ji tai paneigė. Kai ji pavartojo kokaino, pabėgau“, – tikino politikas.

Katios nuotraukų rasite čia.

Pirmoji auka

Pirmasis visu gražumu internete prieš mėnesį pasirodė Katios suviliotas rusų savaitinio žurnalo „Newsweek“ redaktorius ir Kremliaus kritikas Michailas Fišmanas. Vaizdajuostėje jis pasirodo tik su trumpikėmis, o Katia vaikštinėja po butą nuoga. Vyras tikino nejaučiąs kaltės, nes nepadarė nieko neteisėto. Tiesa, M.Fišmanas įraše atrodo lyg uostydamas kokainą.

Katios auka galėjo tapti ir žurnalistas Romanas Dobrachotovas. Tiesa, jam mergina prisistatė Žanos vardu. Vyras pasakojo, kad jam Katia siūlė rūkyti marihuanos. Kita žuvelė viliokės tinkluose – ekstremistas Aleksandras Belovas-Bodkinas.

Kai kurie nelaimingieji, užsukę į butą Maskvoje (kuris, manoma, išnuomotas specialiųjų tarnybų), nufilmuoti siūlantys kyšį policijos pareigūnams. Teigiama, kad tiek pareigūnai, tiek Katios kambario draugę vaidinusi Nastia Čukova galėjo būti samdyti aktoriai.

Didžiulis sąmokslas

Garsiai apie skandalą kalbėti išdrįsęs V.Šenderovičius teigė, kad šie incidentai rusų opozicijos jau vadinami seksgeitu (su aliuzija į garsų politinį JAV „Watergate“ skandalą).

„Tai ne kokia pramoga. Filmuota buvo profesionaliai, federalinės tarnybos neabejotinai dalyvavo. Valdžios atstovai tokius įrašus darė dviem tikslais: kad sukompromituotų ir galėtų šantažuoti“, – tikino žurnalistas.

Jo teigimu, net neverta mėginti gintis nuo tokių asmeninio gyvenimo pažeidimų. „Teisingumo sistema Rusijoje priklauso tai pačiai sistemai, kuri inicijavo šiuos kriminalinius veiksmus. Pas mus veikia autoritarinis valdymas. Tai ne tas atvejis, kai turėtume slėptis ar atsiprašinėti. Tie, kas šitaip sujaukė mūsų asmeninį gyvenimą, turi būti teisiami ir nubausti“, – kategoriškai kalbėjo V.Šenderovičius.

V.Putino atstovas spaudai tikino neturintis jokių žinių apie opozicijos atstovams spęstus spąstus.

Moo-Moo pravardžiuojama Katia yra užregistruota modelių agentūroje „Progress“ Maskvoje, tačiau jos atstovai tikino neturį supratimo, ką merginos veikia laisvalaikiu.

Dailymail.co.uk informuoja, kad, ekspertų vertinimu, Katios miegamajame įrengta filmavimo technika yra sudėtinga ir moderni. Taip pat nurodoma, kad pačios jos veidas įrašuose buvo blukinamas. Britų spauda akcentuoja, kad Rusijoje yra profesionalių kompromitavimo specialistų, panašias technologijas naudojusių ir sovietmečiu.

Komentarai
Temos Kritika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min