Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiro Putino pakalikai priešų ieško ir tarp gyvų, ir tarp mirusių

Viktoras Cojus
Kadras iš filmo „Adata“ / Viktoras Cojus
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijoje sustiprėjo kova su žinomais žmonėmis, kurie nepritaria valdžios politikai. Savo kalboje apie Krymo prisijungimą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas minėjo apie penktąją koloną ir išdavikus, o jo pakalikai dėl Sovietų Sąjungos žlugimo ėmė kaltinti mirusį muzikantą Viktorą Cojų.

Vokietijos laikraštis „Frankfurter Allgemeine“ rašo, kad pirmose vadinamųjų išdavikų gretose atsidūrė žinomas dainininkas, grupės „Mašina vremeni“ vokalistas Andrejus Makarevičius.

Šis muzikantas ne kartą kritikavo Rusijos veiksmus Kryme. Savo paskyroje „Facebook“ jis uždavė klausimą, kodėl visas pasaulis – prieš Rusiją, jeigu ji viską daro teisingai.

Dainininkas kovo 15 dieną dalyvavo „Marše už taiką“. Iškart po to jis buvo apkaltintas, kad palaiko „Maidano žudikus“ ir „fašistus“.

Greta A.Makarevičiaus nuotraukos buvo pvaizduotos dvi būtybės, panašios į ateivius iš kitų planetų, ant plakato puikavosi užrašas: „Penktoji kolona. Jau tarp mūsų“.

Po to internete pasirodė peticija, kuria reikalauta iš A.Makarevičiaus atimti valstybės apdovanojimą, buvo rodomi reportažai iš Krymo, kur žmonės laužė diskus su grupės įrašais.

Maskvos centre, prie „Knygos namų“ buvo pakabintas plakatas su „penkiais didžiausias V.Putino priešais“, jame buvo pavaizduotas ir „Mašina vremeni“ lyderis.

Greta jo nuotraukos buvo pvaizduotos dvi būtybės, panašios į ateivius iš kitų planetų, ant plakato puikavosi užrašas: „Penktoji kolona. Jau tarp mūsų“.

Sukūrė tinklalapį „išdavikams“

A.Makarevičiaus nuotrauką taip pat galima rasti tinklalapyje predatel.net. Jame publikuojamos ir kitų „išdavikų“ nuotraukos, pavyzdžiui, opozicionieriaus Aleksejaus Navalno, kuris tol narpliojo korupciją aukščiausiuose Rusijos valdžios sluoksniuose, kol jam nebuvo skirtas namų areštas.

„Vieningosios Rusijos“ deputatas Jevgenijus Fiodorovas kaltų ėmė ieškoti ir tarp jau išėjusių Amžinybėn, jis apkaltino prieš 24 metus mirusį Rusijos dainininką Viktorą Cojų buvus JAV šnipu.

Sovietų palikimas – vis dar gyvas, daro išvadą leidinys. Visai neseniai Valstybės Dūmoje atsirado iniciatyva teismo keliu paskelbti Sovietų sąjungos žlugimą neteisėtu ir už valstybės išdavimą teisti tuos, kurie prie jo prisidėjo. Taip pat ir Sovietų sąjungos prezidentą Michailą Gorbačiovą.

Deputatai yra įsitikinę, kad čia, kaip ir Ukrainos atveju, nagus yra prikišę JAV specialiosios tarnybos.

„Vieningosios Rusijos“ deputatas Jevgenijus Fiodorovas kaltų ėmė ieškoti ir tarp jau išėjusių Amžinybėn, jis apkaltino prieš 24 metus mirusį Rusijos dainininką Viktorą Cojų buvus JAV šnipu.

J.Fiodorovas mano, kad paskutinės muzikanto dainos, ypač „Permainų“, buvo parašytos Holivude CŽV agentų, kurie siekė Sovietų sąjungos likvidavimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min