„Rusija ir Kinija pastaraisiais metais sparčiai išplėtė savo karo pajėgumus kosmose, – sakė jis. – Jos gali sutrikdyti, trukdyti, manipuliuoti ar net fiziškai sunaikinti palydovus. Kosmose nėra sienų ar žemynų.“
B. Pistorius teigė, kad „Vokietijos ginkluotosiose pajėgose kuriame struktūras, kurios leistų mums veiksmingai apsiginti ir atgrasyti potencialius priešininkus kosmose“.
Anot jo, Vokietijos kosmoso saugumo architektūra apims „atsparią palydovų žvaigždynų, antžeminių stočių, saugių paleidimo pajėgumų ir susijusių paslaugų sistemą“, taip pat „visų kosmoso sistemų kibernetinį saugumą“.
Vokietija taip pat „gerina savo situacijos suvokimą orbitoje, naudodama radarus, teleskopus ir ateityje dislokuodama kosmoso stebėjimo palydovus“, teigė B. Pistorius.
