2023-05-09 18:56

Vokietijoje sunkvežimiui įsirėžus į lenkų autobusą, sužeisti dešimtys žmonių

Rytų Vokietijoje greitkelyje susidūrus lenkų tolimųjų reisų autobusui ir sunkvežimiui, buvo sužeisti dešimtys žmonių, pranešė Lenkijos policija ir vokiečių naujienų agentūra DPA.
Avarija
Avarija / Scanpix nuotr.

Nelaimė įvyko antradienį greitkelyje A12 Brandenburgo žemėje tarp Štorkovo ir Fredersdorfo miestų.

Pasak Vokietijos policijos, buvo sužeisti 52 žmonės, 10 iš jų – sunkiai. DPA duomenimis, vieno sužeistojo būklė yra kritinė.

Į nelaimės vietą buvo atsiųsti trys sraigtasparniai, nemažai greitosios pagalbos automobilių ir policijos ekipažų. Buvo laikinai uždaryta greitkelio atkarpa.

Pasak policijos, sunkvežimis, važiavęs Berlyno kryptimi, rėžėsi į autobuso šoną, kai mėgino pakeisti eismo juostą.

Lenkijos policija tviteryje patvirtino, kad Vokietijoje įvykusiame eismo įvykyje dalyvavo autobusas iš Lenkijos ir kad buvo sužeista nemažai žmonių. Į nelaimės vietą į pagalbą sužeistiesiems buvo išsiųsta Lenkijos policijos darbuotojų grupė.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą