Dabar populiaru
Publikuota: 2014 lapkričio 15d. 15:09

Vokietijos kanclerė Angela Merkel prakalbo apie galimybę griežtinti sankcijas Rusijai

Angela Merkel
„Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr. / Angela Merkel

Vokietijos kanclerė Angela Merkel G-20 susitikime, kuris šeštadienį prasidėjo Australijos mieste Brisbene, pareiškė, kad Europos Sąjungos politikai svarsto galimybę sugriežtinti sankcijas Rusijos valdininkams, verslininkams ir valstybinėms kompanijoms dėl karo veiksmų Ukrainoje. Apie tai rašo newsru.com.

Anot A.Merkel, kol kas situacija Ukrainoje yra itin bloga, todėl, kaip teigia „Reuters“, galvojama apie naujas finansines sankcijas visai eilei Rusijos atstovų. Šis klausimas turėtų būti svarstomas artimiausiu metu.

Taip pat Vokietijos kanclerė užtikrino, kad laukti kokių nors Rusijos politikos ir santykių su ES pokyčių po jos susitikimo su prezidentu Vladimiru Putinu neverta. Tačiau, teigė A.Merkel, ES nesiliaus dėjusi visas diplomatines pastangas, kad kariniai veiksmai Ukrainoje liautųsi.

Rusijos prezidento spaudos atstovas Dmitrijus Peskovas taip pat informavo žiniasklaidą, kad apie Ukrainą buvo kalbama ir V.Putino bei Prancūzijos vadovo susitikime. Neįvardyti šaltiniai Rusijos delegacijoje žiniasklaidai tvirtino, kad „Mistral“ laivų abiejų šalių prezidentai iš viso neaptarinėjo.

Ta pati tema dominavo ir susitikime su Didžiosios Britanijos premjeru Davidu Cameronu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min