Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 9d. 18:01

Vokietijos miesto gatvėse pasirodė musulmonų šariato policijos patruliai

Islamistų rėmėjas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Islamistų rėmėjas
Vokietijos Vupertalio mieste pradėjo veikti musulmonų gauja, pasiskelbusi „Šariato policija“, rašo naujienų svetainė dw.de. Vis dėlto, tai jau ne pirmas kartas, kuomet musulmonų imigrantai siekia primesti barbarišką islamo teisę Vakarų Europos šalims.

Vupertalio policija šiuo metu tiria šį incidentą. Skelbiama, kad vyriškiai patruliuoja gatvėse ir įtikinėja žmones susilaikyti nuo kai kurių pramogų ir veiklų.

Vokietijos vyriausybė teigia, kad netoleruos jokios lygiagrečios teisės egzistavimo šalyje, o „Šariato policiją“ laiko provokacija.

Oranžinės spalvos liemenėmis, ant kurių nugarų parašyta „Šariato policija“, dėvintys musulmonai atkreipė tiek vietos gyventojų, tiek policijos dėmesį Vupertalyje, kuris yra Šiaurės Reino – Vestfalijos žemėje Vokietijos vakaruose.

Nuotrauka su Šariato policijos patruliais pasirodė ir socialiniame tinkle „Twitter“.

Kaip rašo israelnews.com, jauni vyriškiai priklauso radikaliai musulmonų sektai salafitams. Salafitų judėjimas laikomas vienu iš greičiausiai augančių islamiškų judėjimų visame pasaulyje.

Islamo fanatikai užfiksuoti miesto pasilinksminimų rajone, kur bandė atkalbėti praeivius nuo alkoholio ir narkotikų vartojimo, azartinių lošimų ir kitų užsiėmimų. Be to, praeiviams islamistai dalino lankstinukus su pamokymais.

Policija sulaikė vienuolika vyriškių, kurių amžius tarp 19 ir 33 metų. Pradėtas tyrimas dėl kaltinimų vykdant nelegalią veiklą.

Vokietijos vyriausybė teigia, kad netoleruos jokios lygiagrečios teisės egzistavimo šalyje, o „Šariato policiją“ laiko provokacija.

„Šariatas nebus toleruojamas Vokietijoje. Niekas neturi teisės apjuodinti gerą įvaizdį turinčios Vokietijos policijos“, – teigė Vokietijos vidaus reikalų ministras Thomas De Maiziere žurnalui „Bild“.

Vokietijos teisingumo ministras Heiko Maasas taip pat pritarė savo kolegai ir teigė, kad tik valstybė yra atsakinga už teisės normas šalyje.

Tai ne pirmas kartas, kuomet musulmonai bando įvesti šariatą Vakarų Europos šalyse.

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad alkoholį ir narkotikus draudžianti islamo teisė nedaro žalos, tačiau tai klaidingas įspūdis. Vokietijos pareigūnai baiminasi, kad salafitai taip pat stengiasi įkalbėti jaunus musulmonus prisijungti prie „Islamo valstybės“ (IS) džihadistų gretų.

Tai ne pirmas kartas, kuomet musulmonai bando įvesti šariatą Vakarų Europos šalyse.

Neseniai musulmonai tapo gyventojų dauguma kai kuriuose Londono rajonuose. Juose siekta primesti barbarišką šariato teisę visiems vietos gyventojams.

Londono policija taip pat neseniai pradėjo tyrimą dėl neseniai mieste pasirodžiusių įspėjamųjų ženklų naminių gyvūnų augintojams. Jie raginami laikytis atokiau Rytų Londono, kuriame gyventojų daugumą sudaro musulmonai, parko, nes „musulmonai nemėgsta šunų“.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min