Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Žiemos gniaužtai nepaleidžia Europos (nuotraukos)

Žiemiški orai toliau stingdo gyvenimą Europoje. Atšaukiami ne tik skrydžiai, bet ir įvairūs renginiai, o Didžiojoje Britanijoje į pagalbą valant užsnigtus kelius pasitelkiama kariuomenė.
Apsnigtas Paryžius
Apsnigtas Paryžius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sniegas ir ledas paralyžiavo Paryžių (Prancūzija) bei jo apylinkes. Ketvirtadienio naktį čia iškrito 11 cm sniego – daugiausia nuo 1987 metų, praneša BBC interneto svetainė.

Dėl gausaus sniego Prancūzijoje tapo neišvažiuojami kai kurie keliai, juose įstrigo tūkstančiai automobilių vairuotojų, sustojo autobusų eismas, iš Charles'io de Gaulle'io oro uosto nekilo lėktuvai.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Shakira
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Shakira

Paryžių užklupusi stichija čia įkalino ir dainininkę Shakirą. Jai teko atšaukti trečiadienio vakarą Frankfurte (Vokietija) turėjusį įvykti pasirodymą, jis buvo nukeltas į pavasarį.

Pranešama, kad prastos oro sąlygos sutrikdė bet kokį susisiekimą ir Vokietijoje. Apie 3 tūkst. keleivių Frankfurto oro uoste turėjo pakeisti savo planus ir rinktis vėlesnius skrydžius. O Berlyno oro uostai pranešė pritrūkę skysčio, kuris apsaugo orlaivius nuo apledėjimo.

Iš žiemos gniaužtų neišsivaduoja ir Didžioji Britanija. Naktį oro temperatūrai nukritus iki 15 laipsnių šalčio pasirodė pranešimų, kad tai šalčiausias gruodis šalyje per pastaruosius 100 metų.  Edinburge į pagalbą valant užsnigtus kelius pasitelkta ir kariuomenė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius