Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žiniasklaida paviešino naują Boriso Nemcovo žudikų nuotrauką

Boriso Nemcovo žudikai spruko automobiliu„ZAZ Chance“
MK.ru iliustr / Boriso Nemcovo žudikai spruko automobiliu„ZAZ Chance“
Šaltinis: 15min
0
A A

Žiniasklaida paviešino naują Boriso Nemcovo žudikų nuotrauką. Lenta.ru ir „Moskovskij komsomolec“ skelbia, kad žudikai Zauras Dadajevas ir Anzoris Gubaševas. Šis automobilis pateko į saugos kamerų akiratį prieš pat žmogžudystę.

"Moskovskij komsomolec" praneša, kad automobilį žudikai įsigijo 2014 m. Apie tai, kad sulaikyti Anzoris Gubaševas ir Zauras Dadajevas, FSB vadovas Aleksandras Bortnikovas pranešė kovo 7 d. Vėliau sulaikyti dar trys įtariamieji – jaunesnis Gubaševo brolis Šagitas, taip pat Chamzadas Bachajevas ir Tamerlanas Eskerchanovas. Visi sulaikyti izoliatoriuje bus laikomi iki kovo 28 d. Tyrėjų teigimu, įrodyta, kad į B.Nemcovą šaudė Zauras Dadajevas. Jis neva teigė, kad politiką nužudė dėl jo išsakytos kritikos islamui. Tokiu būdu tarsi paneigė versiją, kad kažkas užsakė šią politinę žmogžudystę.

Lentaru. iliustr/Boriso Nemcovo žudikai spruko automobiliu„ZAZ Chance“
MK.ru. iliustr/Boriso Nemcovo žudikai spruko automobiliu„ZAZ Chance“

Tiesa, rosbalt.ru tvirtina, kad nusikaltimą suplanavo ir įvykdė du buvę Čečėnijos specialiosios paskirties bataliono „Sever“ kovotojai Zauras Dadajevas ir Bislanas Šavanovas. Iš esmės jie – buvę Čečėnijos prezidento Ramzano Kadyrovo apsaugos darbuotojai.

Tačiau B.Nemcovo bendražygiai, pavyzdžiui Ilja Jašinas, laikosi kitokios nuomonės – neva Kremlius iš paskutiniųjų perša sau naudingą versiją, kad tai – ne politinė, o stichiška religinių fanatikų žmogžudystė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min