TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Žuvę per kruvinus išpuolius Briuselyje – kas jie?

Naktis po išpuolių Briuselyje
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Naktis po išpuolių Briuselyje
Šaltinis: 15min
3
A A

Mažiausiai 31 žmogus žuvo per kruvinus išpuolius Briuselyje. Dar apie 300 sužeista, baiminamasi, kad mirčių skaičius gali augti.

Ketvirtadienį paskelbta ketvirtosios aukos tapatybė. Tai – 51-erių Fabienne Vansteenkiste. Ji buvo oro uosto darbuotoja. Kai įvyko sprogimai, ji baigė savo pamainą. Jos tapatybę paskelbė Belgijos žiniasklaida. ​

Asmeninio archyvo nuotr. /Fabienne Vansteenkiste
Asmeninio archyvo nuotr. /Fabienne Vansteenkiste

Tarp sužeistų ir žuvusiųjų – žmonės iš įvairių šalių, tarp jų Kolumbijos, Ekvadoro, Prancūzijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Vengrijos, Portugalijos, Rumunijos, Ispanijos ir JAV, skelbia BBC. 

Pareigūnų užduotį nustatyti žuvusiuosius apsunkina tai, kad sprogimai buvo labai stiprūs, ir tai, kad daugybė žmonių – užsieniečiai. 

37-erių Adelma Tapia Ruiz: dvynukių motina

Pirmoji oficialiai patvirtinta žuvusioji – 37-erių Adelma Tapia Ruiz iš Peru. Ji žuvo per sprogimą oro uoste. Pastarajame buvo kartu su belgu sutuoktiniu Christophe'u Delcamble'u ir dvynėmis ketverių metų dukromis Maureen ir Alondra. Trijulė išgyveno sprogimus.  

Asmeninio archyvo nuotr./Adelma Tapia Ruiz
Asmeninio archyvo nuotr./Adelma Tapia Ruiz

Adelmos brolis Fernando Tapia Coralas sakė, kad moters sutuoktinis laukė dukterų kiek toliau nuo vartų teritorijos, kai pasigirdo sprogimas. Jam nugriaudėjus, vyras negalėjo rasti savo žmonos. Jis buvo sužeistas, Maureen taip pat buvo sužeista ranka. Alondra per sprogimą nenukentėjo. 

Adelmos brolis socialiniame tinkle „Facebook“ atviravo, kad jam sesers mirtis yra tiesiog nesuvokiama. „Labai sudėtinga apsakyti, kokį mes jaučiame skausmą“, – teigė jis. „Kur kas sunkiau suprasti ne tai, kaip likimas išplėšė iš gyvenimo brangų žmogų, o tai, kad negaliu būti šalia jos šios šeimos tragedijos, pasibeldusios į mūsų duris, akivaizdoje“, – parašė jis. 

Vyras teigė, kad sesuo turėjo skristi į Niujorką, kur būtų susitikusi su savo seserimis, ir planavo grįžti į Peru dar šįmet – prieš tai planavo įkurti peruietišką restoraną Briuselyje.

20-metis Leopoldas Hechtas: teisės studentas 

Leopoldas Hechtas buvo Briuselio Šv.Luiso universiteto teisės studentas. Jis žuvo per sprogimą Melbeko metro stotyje. 

Asmeninio archyvo nuotr./Leopoldas Hechtas
Asmeninio archyvo nuotr./Leopoldas Hechtas

„Nėra žodžių apsakyti mūsų sielvartui“, – naujienų agentūra AFP pareiškė universiteto rektorius Pierre'as Jadoulas. 

Tame pačiame universitete studijuojanti Naji Masri sakė, kad vaikinas buvo geras studentas, visuomet sėdėdavo pirmose auditorijų eilėse. 

Olivieris Delespesse'as: Valonijos-Briuselio federacijos darbuotojas

Dar vienas žuvęs per išpuolį metro – Olivieris Delespesse'as. Jis dirbo Valonijos-Briuselio federacijoje, kuri yra valstybinė organizacija, reprezentuojanti prancūzakalbius Briuselio regione. Jo senas bičiulis Francois Mespreuvesas prisiminė vakarus, kuriuos praleido su juo, pastarajam dainuojant Georgeso Brassenso – prancūzų dainininko ir poeto – dainas.​ 

Briuselio išpuolių auka

STOP DIFFUSION - Olivier a malheureusement été identifié dans les personnes décédées dans le métroPERSONNE DISPARUE...

Posted by Cath Dubois on 2016 m. kovo 22 d.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min