Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš apsemtų sodybų Panevėžio rajone per praėjusią parą evakuoti 266 žmonės

Situacija Panevėžio r.
vyr.ltn. Pauliaus Babilo/KAM nuotr. / Situacija Panevėžio r.
Šaltinis: 15min
0
A A

Per visą praėjusią parą iki ketvirtadienio ryto iš apsemtų sodybų ir sodų bendrijų Panevėžio rajone buvo evakuoti 266 žmonės. Ugniagesiai teigia, kad apsemtuose Panevėžio rajono plotuose tęsiami gelbėjimo darbai, kariškiai ruošiasi vėl sprogdinti ledų sangrūdas Lėvens upėje.

Kaip 15min.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, Panevėžio rajone apsemti 864 kolektyvinių sodų sklypai, 66 sodybos.

„Per praėjusią parą iki ketvirtadienio ryto iš jų buvo evakuoti 266 gyventojai. Nuo kovo 19 d. iki trečiadienio ugniagesiai iš apsemtų teritorijų jau buvo išvežę 143 žmones“, – sakė L.Valauskienė.

Pasak departamento atstovės, į Panevėžio rajoną išvyko Pajėgų valdymo grupė. Ji išsigabeno daug gelbėjimo technikos, taip pat ypač galingą siurblinę.

„Tai iš tiesų labai našus prietaisas. Per sekundę jis gali perpumpuoti iki 200 litrų vandens. Vanduo šiuo metu tame regione šiek tiek senka, Panevėžio rajone ugniagesiai tęsia gelbėjimo darbus“, – 15min.lt žurnalistui sakė L.Valauskienė.

Kaip 15min.lt jau skelbė, kariškiai ketvirtadienį Panevėžio rajone ruošėsi vėl sprogdinti ledų sangrūdas Lėvens ir Sanžilės upėse. Trečiadienį buvo įvykdyti šeši sprogimai, tačiau pavyko išjudinti tik pusę susikaupusių ledų.

Ledus sprogdinti ketvirtadienį ruošiamasi ir Šilutės rajone, Atmatos upės žiotyse ties Kuršių mariomis. Planuoja, kad čia sprogimai nugriaudės vakarop.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min