Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pramogautojai potvynio zonoje bando savo visureigius, kinkosi jėgos aitvarus (nuotraukos)

Netoli Minijos kaimo du vyrai pasikinkė jėgos aitvarus
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Netoli Minijos kaimo du vyrai pasikinkė jėgos aitvarus
Šaltinis: 15min
0
A A

„Daugiausia žiūrovų buvo penktadienio vakarą, kai buvo geras oras. Šeštadienį jų buvo mažiau, o sekmadienį, matyt, pirmoje dienos pusėje daugumą norinčių atvažiuoti išgąsdino pliaupiantis lietus“, – 15min.lt žurnalistui sako kelyje į Rusnę budintys Šilutės policijos pareigūnai. Jų užduotis – potvynio pažiūrėti atvažiavusių smalsuolių su automobiliais nepraleisti į užlietą teritoriją.

Sekmadienį nuo pat ryto pajūrį merkė lietus. Tik po pietų pro debesis išlindo saulė. Kartu su ja pasirodė ir daugiau pramogautojų.

Pareigūnai atvykstančių pramogautojų automobilius nukreipia į greta esantį žvyrkelį. Norintys pamatyti potvynį toliau turės eiti pėsčiomis. Ir eina. Merginos su aukštakulniais, alaus skardines nešantys jaunuoliai, pagyvenusios poros.

Vienas kitas atvyko ir apsiavęs guminiais batais. Daug kas nešasi žiūronus. Ne visi pasiekia vietą, kur patvinęs Nemunas pradeda semti kelią. Eiti reikia apie pusantro kilometro. Tad kai kurie pasižvalgę po užlietas pievas, suka atgal į automobilius.

„Gal galite pasakyti, ar šiuo keliu pasieksime Plaškius?“ – Panemunėje greta užlieto kelio stabtelėję klausia dviem galingais visureigiais atvykę vyriškiai.

„Jei norite važiuoti tiesiai per užlietus laukus, tai tikrai nepasieksite. Paskui lauksite potvynio pabaigos, kad ištrauktumėte automobilius“, – šio atsakymo užtenka, kad nuo užlieto kelio visureigiai pasuktų atgal į ant asfalto. Lauksite potvynio pabaigos, kad ištrauktumėte automobilius...

Tačiau dalis pramogautojų net neklausia kelio. Jie bando savo visureigių galimybes tiesiog pradėdami važiuoti užlietu keliu. Po kiek laiko apsisuka ir grįžta. Arba įstringa.

Atvažiavusieji lengvaisiais automobiliais vandeniu važiuoti nerizikuoja.

Beje, beveik visuose keliuose, kurių atskiri ruožai yra užlieti, stovi įspėjamieji ženklai. Greta jų – eismą draudžiantys ženklai. Tad nereikėtų nustebti, jei ką nors, dar nespėjus pasiekti užlieto ruožo, policija nubaustų už KET pažeidimą.

Potvynis džiaugsmo teikia ir jėgos aitvarų mėgėjams. Sekmadienį 15min.lt žurnalistas stebėjo, kaip netoli Minijos kaimo virš vandens užlietų pievų pasikinkę jėgos aitvarus skraidė du vyriškiai.

Vietą šiam užsiėmimui jie pasirinko idealiai. Aplink, kiek akys užmato, vien vanduo. O svarbiausia, kad greta nėra elektros stulpų ir laidų, galinčių kelti pavojų.

Tuo tarpu Panemunėje rikiuojasi eilės prie pasienio punkto. Eilėse stovintiems vairuotojams potvynis – nė motais. Jiems svarbiausia kuo greičiau patekti į Kaliningrado sritį.

Temos Potvynis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min