Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min.lt FIBA 2014 žaidimo taisyklės

Krepšinio kamuolys
„Scanpix“ nuotr. / „Lietuviškos “ „Gran Canaria“ arenos pristatymas Las Palme
Šaltinis: 15min
0
A A

Žaidimo dalyviai reklaminiame skydelyje, esančiame tinkapyje www.15min.lt turi pasirinkti krepšininką, kuris jų manymu bus geriausias Pasaulio vyrų krepšinio čempionate bei įvesti savo kontaktinius duomenis.

1. Bendra informacija / Nuostatos  
1.1. Žaidimas vyksta nuo 2014 m. rugpjūčio 30 d. iki 2014 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos teritorijoje.  
1.2. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, kuriems yra daugiau nei 18 metų.  
1.3. Žaidimo organizatoriai yra UAB „15min“ ir UAB “Orakulas”  (toliau – bendrai vadinami Organizatoriais).  
1.4. Organizatoriai suteikia asmenims galimybę žaidimo metu spėti kuris krepšininkas jų manymu taps geriausiu, pasibaigus FIBA 2014 varžyboms.www.15min.lt tinklapyje savo spėjimą pateikę asmenys tampa žaidimo dalyviais, kurie gali laimėti žaidimo prizus – šauniuosius Orakulo rankšluosčius.  
 
2. Žaidimo trukmė  
Žaidimo pradžia – 2014 m. rugpjūčio 30 d., pabaiga – 2014 m. rugsėjo 14 d.  
 
3. Žaidimo dalyviai  
Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos teritorijoje gyvenantys fiziniai asmenys, kuriems yra daugiau nei 18 metų.  Žaidime negali dalyvauti organizatoriai (UAB „15min“  ir UAB “Orakulas”  įmonių darbuotojai).  
 
4. Žaidimo laimėtojai  
Žaidimo laimėtotojais bus išrinkti 5 asmenys, kurie bus pasirinkę krepšininką, surinkusį daugiausiai gerbėjų balsų. Nugalėtojai bus išrinkti atsitiktine tvarka.
 
5. Žaidimo prizai  
Žaidimo prizai – 5 firminiai Orakulo rankšluosčiai. Prizų laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai el. paštu, o jų vardai ir pavardės bus paskelbti tinklapyje www.15min.lt. Su prizų laimėtojais žaidimo organizatoriai susisieks el. paštu, kurį dalyvis nurodė registruodamasis tinklapyje. Tuomet bus susitarta dėl prizo atsiėmimo. Jei paaiškėja, kad užsiregistravusiam dalyviui nėra 18 metų, laimėtojas netenka teisės į prizą ir pretenzijos iš jo nepriimamos.  Jeigu dėl įstatymų pakeitimo kurį nors iš žaidimo prizų bus uždrausta naudoti žaidimuose, toks prizas bus panaikintas ir laimėtojams neteikiamas. Organizatoriai, įtarę žaidimo taisyklių pažeidimą, turi teisę atidėti prizo atidavimą žaidimo dalyviui iki tyrimo pabaigos. Jeigu tyrimo metu paaiškėja, kad žaidimo taisyklės buvo pažeistos, organizatorius turi teisę pasilikti prizą sau. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pakeisti bet kurį prizą į bet kokį kitą ne mažesnės vertės prizą.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min