Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jauni bedarbiai įgijo daugiau pasitikėjimo ir kompetencijų

VšĮ „Media orbis” su Lietuvos darbo birža  buvo įgyvendintas projektas „Jaunų bedarbių karjeros valdymo kompetencijų tobulinimas naudojant inovatyvius metodus“.
VšĮ „Media orbis” su Lietuvos darbo birža buvo įgyvendintas projektas „Jaunų bedarbių karjeros valdymo kompetencijų tobulinimas naudojant inovatyvius metodus“.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio–rugsėjo mėnesiais pagal VšĮ „Media orbis” su Lietuvos darbo birža pasirašytą bendradarbiavimo susitarimą buvo įgyvendintas projektas „Jaunų bedarbių karjeros valdymo kompetencijų tobulinimas naudojant inovatyvius metodus“.

Visose šalies teritorinėse darbo biržose bei jų skyriuose (iš viso 24 miestuose) VšĮ „Media orbis” samdyti lektoriai – Lietuvos karjeros specialistų asociacijos nariai pravedė 40 motyvacijos didinimo ir simuliacinių darbo pokalbio užsiėmimų, kuriuose dalyvavo iš viso 581 dalyvis.

Dalyviai tvirtino įgiję vertingų žinių ir supratimo apie efektyvaus savęs pristatymo, darbo pokalbio technikos ypatumus, giliau pažinę save, įgiję daugiau pasitikėjimo savimi, motyvacijos, supratimo kaip užsibrėžti bei siekti savo tikslų. Jaunimui ypač patiko aktyvūs metodai, darbas grupėse, jauki ir nuotaikinga renginių atmosfera,  pageidauta dar daugiau tokio pobūdžio užsiėmimų, individualių konsultacijų.

Projektinė veikla finansuota iš Erasmus + programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min