Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos medikai sieks nukentėjusiam Ukrainos kariui grąžinti viltį atgauti regėjimą

Akis
„Shutterstock“ nuotr. / Akis
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Šį sekmadienį į Lietuvą atvyksta per neramumus Ukrainoje nukentėjęs šios šalies karys Viktoras Razumovskis, kuriam akių ligų klinikos „Naujas regėjimas”, įsikūrusios Vilniaus senamiestyje, gydytojai ryžosi be atlygio suteikti reikalingą medicininę pagalbą ir pabandyti išgelbėti jauną vyrą nuo visiško vienos akies regėjimo praradimo.

Dėl šio įvykio pirmadienį susirinks akių ligų klinikos „Naujas regėjimas” oftalmologų konsiliumas, kurio tikslas – apsvarstyti paciento dešinės akies sužalojimo pobūdį, ligonio būklę ir nuspręsti, kokie gydymo būdai jam būtų efektyvūs.

     Trisdešimt trejų metų amžiaus Viktoras nukentėjo kovodamas už savo valstybę, sprogmens skeveldra pataikė į dešinę akį, tinklainėje išsiliejo kraujas, akis patyrė sudėtingą traumą. Sužeistajam Ukrainoje jau atlikta ne viena operacija, bet jų rezultatai nedžiugina. Paskutinė jauno vyro viltis – Lietuvoje veikiančios privačios akių ligų klinikos „Naujas regėjimas” pasiūlyta galimybė atvykti į mūsų šalį ir pasikonsultuoti su geriausiais šios klinikos oftalmologijos specialistais. Džiugu, kad, padedant Ukrainos ambasadai Lietuvoje, pavyko labai greitai sutvarkyti visus dokumentus, reikalingus vizai gauti. Klinikos vadovybė įsitikinusi, kad, jeigu tik bus nors menkiausia galimybė padėti Viktorui, „Naujo regėjimo” gydytojai padarys viską, kad Ukrainos karys Lietuvoje atgautų viltį pasveikti. Po konsiliumo akių ligų klinikoje „Naujas regėjimas” pacientą žada aplankyti ir Ukrainos ambasados atstovai.

     Tikimasi, kad ši graži iniciatyva paskatins ir kitas Lietuvoje veikiančias privačias medicinos įstaigas pasekti akių ligų klinikos„Naujas regėjimas” pavyzdžiu, nes kvalifikuota pagalba labai reikalinga Ukrainos žmonėms. Tai puiki proga išreikšti savo solidarumą realiais darbais, parodyti mūsų palaikymą Ukrainos kovoje už europietišką ateitį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Sveikata Akys
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min