Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 21d. 11:15

Psichoanalitikas atsiprašė Kubiliaus

Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius

Premjerą Andrių Kubilių pasiekė psichoanalitiko Raimundo Milašiūno laiškas, kuriame apgailestaujama dėl sausio 19 d. internetiniame portale lrytas.lt ir laikraštyje „Lietuvos rytas“ išspausdinto jo interviu bei piktinamasi žurnalistės Gintos Gaivenytės interpretacijomis.

„Nesistebiu, jog straipsnis sukėlė teisėtą daugelio žmonių nepasitenkinimą bei nusivylimą. Nuostabą ir pasipiktinimą jis sukėlė ir man, kadangi jau pats pavadinimas neturi nieko bendra su mano mintimis. Straipsnyje nieko nekalbėjau apie jokį „liepto galą“ ar premjero pasitraukimą. Juolab nesiūliau ieškoti kitų žmonių (straipsnyje – moters) jam pakeisti“, – laiške ministrui pirmininkui teigia R.Milašiūnas.

„Taip pat noriu pabrėžti, jog kategoriški vertinimai straipsnyje atsirado todėl, kad iš pokalbio su žurnaliste dingo kita pusė – riaušininkų pavojingumo vertinimas, o taip pat ir svarbūs kontekstui išsireiškimai, kaip kad „gali būti“, „kartais nutinka“ ir pan. Tokiu būdu, pavyzdžiui, mintis, jog „premjero elgesys sudėtingomis aplinkybėmis kartais gali priminti pralaimėtojo“ virto kategorišku vertinimu, jog „jis yra užprogramuotas pralaimėtojas“. Dėl tokio ir panašaus faktinio pokalbio dėliojimo visas interviu virto kategorišku ir tendencingu straipsniu“, – psichoanalitikas laiške premjerui prisiminė pokalbio detales.

Apgailestaudamas dėl įvykusio nesusipratimo R.Milašiūnas linki A.Kubiliui ir jo Vyriausybei sėkmės veikiant krizę bei „pasitelkiant į pagalbą visus, norinčius jam padėti“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min