15min be reklamos
2022 11 21, 18:11

Šalčininkų policija – prokurorų akiratyje: tyrime dėl vagystės keturiems pareigūnams pareikšti įtarimai

Keturiems Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnams pareikšti įtarimai ikiteisminiame tyrime dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir vagystės. Tai pirmadienį 15min patvirtino Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras Remigijus Matevičius. Nei prokuroras, nei Policijos departamentas išsamesnės informacijos apie tyrimą kol kas neteikia.
Kelių policijos vykdoma greičio kontrolė
Kelių policijos vykdoma greičio kontrolė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Policijos departamento Imuniteto valdyboje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnų galimai padarytų nusikalstamų veikų, numatytų Baudžiamojo kodekso 178 straipsnio 1 dalyje (vagystė), 228 straipsnio 2 dalyje (piktnaudžiavimas)“, – atsakyme 15min pirmadienį nurodė Policijos departamento atstovas spaudai Ramūnas Matonis.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Ramūnas Matonis
Luko Balandžio / 15min nuotr./Ramūnas Matonis

Ikiteisminį tyrimą organizuojantis ir kontroliuojantis Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras R.Matevičius teigė, kad praėjusią savaitę įtarimai pareikšti keturiems Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnams.

„Vyksta tyrimas dėl piktnaudžiavimo ir vagystės. Sulaikytų pareigūnų nėra, yra tik pareikšti įtarimai keturiems (policijos pareigūnams)“, – 15min pirmadienio pavakarę sakė prokuroras R.Matevičius.

Prokuroras teigė kol kas nekomentuosiantis, ar įtarimų sulaukę Šalčininkų rajono policininkai nušalinti nuo tarnybos. Anot R.Matevičiaus, tyrimas vyksta jau pusmetį.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Šalčininkų rajono policijos komisariatas
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Šalčininkų rajono policijos komisariatas

Su Šalčininkų rajono policijos komisariato vadovu Andžejumi Grudinskiu 15min pirmadienį susisiekti nepavyko.

Neoficialiomis žiniomis, šiame komisariate praėjusią savaitę buvo atliekamos kratos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min