15min be reklamos
Publikuota 2022 09 12, 08:01

Savaitės popuri: krepšininkų fiasko, ukrainietiškas pergalės šampanas ir elektrošokas Seime

Žodis „popuri“ yra kilęs iš prancūziško žodžio „potpourri“, reiškiančio mišrainę. Tad ir prisiminkime, kokie ingredientai sudarė praėjusios mūsų gyvenimo savaitės patiekalą.
Pralaimėjimas ispanams. Igno Krakio karikatūra, idėjos autorius Andrius Zimaitis Tik prenumeratoriams
Pralaimėjimas ispanams. Igno Krakio karikatūra, idėjos autorius Andrius Zimaitis

Pirmas ingredientas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė jau Europos čempionato aštuntfinalyje pasitraukė iš kovos dėl titulo, dramatiškoje kovoje po pratęsimo pralaimėjusi Ispanijai rezultatu 94:102.

Po šio įvykio veikiausiai reikėtų skubios pagalbos numerį 112 pakeisti į 102 – nuo šiol būtent šis skaičius labiausiai asocijuojasi su nelaime ir pagalbos poreikiu.

Lietuvos rinktinė Europos čempionate užėmė 15-ąją vietą. Tai – žemiausia mūsų rinktinės pozicija Europos čempionatų istorijoje.

Būtų galima pajuokauti, kad nuo šiol Lietuvoje nelaimingu skaičiumi bus laikomas nebe 13, o 15, tačiau nemanau, kad kolegoms iš 15min.lt tokia mintis labai patiktų, todėl teks susilaikyti.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Jonas Valančiūnas
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Jonas Valančiūnas

Antras ingredientas

Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio teigimu, nuo rugsėjo pradžios šalies ginkluotosios pajėgos iš okupantų jau atkovojo apie 2 000 kvadratinių kilometrų šalies teritorijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min