Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 17:46

35 tūkstančiai „Ačiū“ mokytojams: skelbiame 10 sulaukusių didžiausio palaikymo

Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo mokslo ir žinių dienos šventėje Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Prezidentas Gitanas Nausėda dalyvavo mokslo ir žinių dienos šventėje Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje

Mokykloje praleisti metai mums duoda daugybę vertingų pamokų, lydinčių visą gyvenimą. Nuo spalio mėnesio projekte „Ačiū už pamokas“ skaitytojus kvietėme prisiminti mylimiausius mokytojus ir padėkoti jiems už nepamirštamas pamokas. Skelbiame 10 daugiausia padėkų sulaukusių mokytojų, kurių laukia iškilmingas apdovanojimų renginys.

Projekte užregistruoti 200 mokytojų, kuriems balsuodami ištarėte daugiau nei 35 tūkst. „ačiū“. Šiandien skelbiame 10 daugiausia palaikymo sulaukusių mokytojų.

Daugiausiai „ačiū“ sulaukė:

1. Petras Gedvilas (lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)

2. Eugenija Bužinskienė (pradinis ugdymas, Molėtų pradinė mokykla)

3. Marytė Markevičienė (akordeono atlikėjo raiška, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)

4. Algirdas Baltuškonis (istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)

5. Vilma Mekionytė (fizika, Jiezno gimnazija)

6. Ina Binkienė (pradinio ugdymo vyr. mokytoja, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)

7. Sergej Kozlov (rusų kalba, Kauno „Varpo“ gimnazija)

8. Kristina Našlėnienė (socialinė pedagogė, Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)

9. Jūratė Ivaškienė (pradinių klasių mokytoja, Šiaulių Dainų progimnazija)

10. Ingrida Valasevičienė (geografija, KTU inžinerijos licėjus)

Balsuodami ištarėte daugiau nei 35 tūkst. „ačiū“

Lapkričio 14 d. 14 val. MO muziejuje įvyks iškilmingas renginys, kuriame mylimiausius mokytojus apdovanosime inovatyvumą skatinančiais prizais. Projektą „Ačiū už pamokas“ rengia Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su interneto portalais.

Pėsčiomis aplink Lietuvą apėjęs ir kėlęs diskusijas apie būtinus švietimo pokyčius Šarūnas Dignaitis džiaugiasi, kad mokytojai gauna vis daugiau dėmesio.

„Dar labiau džiugu, kad tas eteris yra ne eiliniai švietimo iššūkiai, o skambus „ačiū“ nuo kiekvieno iš mūsų – mokytojams, kurie randa geriausius sprendimus šviesdami mūsų jaunimą. Nuostabu, ačiū už pamokas! Džiaugiuosi, kad iniciatyva prasidėjo 1332 km aplink Lietuvą su pirmu žingsniu nuo Klaipėdos Žemynos gimnazijos, o dabar jau palietė vos ne kiekvieną mokyklą ir mokytoją Lietuvoje“, – džiaugiasi Š. Dignaitis.

Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič pastebi, jog gausiai mokytojams siųstos padėkos parodė, kaip mylime ir vertiname savo mokytojus.

Dažnam iš mūsų svarbiausiu kelrodžiu ir palydovu buvo mokytojai. Tokie jie yra dabar ir mūsų vaikams.

„Dažnam iš mūsų svarbiausiu kelrodžiu ir palydovu buvo mokytojai. Tokie jie yra dabar ir mūsų vaikams. Daugeliui jų mokytojas yra atsvara sunkumams ir nežinomybei, įkvėpimų šaltinis polėkiams ir svajonėms. Padėka ir dėmesys mokytojams už visą tai, ką daro, yra tik nedidelis lašas toje jūroje, kiek jie verti. Džiaugiuosi, kad nemažai mokytojų buvo nominuoti šiame konkurse. Tai rodo, kad turime puikių pedagogų, kurių pamokas iki šiol prisimena tiek esami, tiek ir buvę mokiniai“, – sako J. Urbanovič.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min