Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 22d. 15:52

Abiturientei neišduotas diplomas dėl keiksmažodžio mokyklos baigimo kalboje

Kaitlin Nootbaar
Asm. archyvo nuotr. / Kaitlin Nootbaar

Kaitlin Nootbaar, Oklahomos mokyklą baigusi vien aukščiausiais balais, negali gauti savo diplomo, kadangi mokykla nusprendė ją nubausti už jos baigimo kalboje pavartotus žodžius „po velnių“, rašo „KFOR“.

Geriausia mokyklos mokine išrinkta mergina gegužę per baigimo ceremoniją sakė kalbą. Prakalbusi apie pavyzdžius, kai bebaigiant mokyklą aplinkiniai nesiliauja klausinėję, ką ji planuoja dabar veikti gyvenime, K. Nootbaar išrėžė: „Iš kur, po velnių (angl. „in hell“), aš žinau? Aš pakeičiau nuomonę tiek daug kartų“.

Tokia jos frazė buvo palydėta juoku ir mokyklos draugų aplodismentais, jos tėvas pasakojo žiniasklaidai. Tačiau kai rugpjūtį mergina nuėjo atsiimti savo diplomo, mokyklos atstovai pagrasino jo neišduosiantys tol, kol ji raštu viešai neatsiprašys dėl pavartoto žodžio.

Kaitlin sako neplanuojanti rašyti atsiprašymo, kadangi savo diplomą ji užsidirbo daug mokydamasi, užsiimdama užklasine veikla ir laikydama egzaminus. Tėvui ji pasakė, kad jeigu rašytų laišką mokyklai, tai tikrai nebūtų nei atsiprašymas, nei malonus tekstas. 

Panašus incidentas nutiko ir birželį, kai vienam vaikinui buvo atsisakyta įteikti diplomą, kadangi, anot mokyklos atstovų, jo šeima ir draugai pernelyg triukšmingai jį sveikino ir taip sutrikdė ceremoniją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min