Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar žinai, kaip sėkmingai pasiruošti brandos egzaminams?

"Kalba.lt" nuotr.
"Kalba.lt" nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Balandis – mėnuo, kada pajunti, jog jau atėjo kvapnusis pavasaris. Šiuo metų laiku pradeda žaliuoti medžiai, krūmeliai, gražiausiomis spalvomis pražysta įvairios gėlės, melodingai čiulba paukščiukai, o saulės spinduliai darosi vis šiltesni ir šiltesni.

Tačiau abiturientams balandis primena ne tik apie bundančią gamtą, bet ir apie artėjančius brandos egzaminus. Turbūt tik maža dalis jaunimo nejaučia nei menkiausio širdies drebuliuko dėl pasiruošimo šiems egzaminams. Todėl kyla klausimas, ką ir kaip mokytis, jog į egzaminus eitum su pasitikėjimu ir kad sėkmingai juos išlaikytum bei gautum norimą rezultatą? Juk mokomosios medžiagos kiekis, reikalingas norint gerai paruošti egzaminui, itin didelis, o laiko likę „beviltiškai“ mažai. Tad nenuostabu, jog likus keliems mėnesiams iki egzaminų užvaldo lengvas stresas, apninka mintys: ar viską spėsiu išmokti, ar išlaikysiu egzaminą.

Kviečiame tobulėti kartu su edukacine bendrove „Kalba.Lt“ bei ruoštis lietuvių, anglų, rusų, kitų užsienio kalbų, matematikos, istorijos, chemijos, fizikos, biologijos, informatikos, geografijos ir kitų mokomųjų dalykų brandos egzaminams.

Kad streso būtų kuo mažiau ir pasiruošimas egzaminams būtų efektyvus, siūlome kreiptis į 20 metų švietimo srityje dirbančią edukacinę bendrovę „Kalba.Lt“. Šios bendrovės darbuotojai – tai savo darbą mylintys kvalifikuoti specialistai, kurie net ir per trumpą laiką abiturientus sugeba paruošti egzaminams. „Kalba.Lt“ dėstytojai puikiai išmano egzaminų struktūrą, ruošdami moksleivius brandos egzaminams jie remiasi ilgamete patirtimi. Todėl šie mokomieji kursai įtvirtina moksleivių žinias, sustiprina pasitikėjimą savimi ir padeda jiems sėkmingai pasiruošti egzaminams.

Kaip „Kalba.Lt“ kursuose mokomasi? Pirmiausia specialistai pateikia mokomąją medžiagą. Sistemingai sudėliotą ir sugrupuotą medžiagą moksleiviai geriau supranta ir išmoksta. Taip pat pasiruošimo egzaminams kursuose mokiniai sprendžia dažniausiai pasikartojančias senesnių egzaminų užduotis. Dėstytojai stebi moksleivius visą mokymosi procesą, aptikę moksleivių žinių spragų mėgina jas pašalinti. Kursuose dėstoma pagal bendrąsias ugdymo programas, akcentuojami bei stiprinami labiausiai konkrečiam egzaminui reikalingi įgūdžiai ir žinios.

Besiruošiant egzaminui labai svarbi moksleivio teigiama motyvacija, taip pat reikia, kad patiktų mokymosi atmosfera, kad aplinka jį skatintų mokytis. Per „Kalba.Lt“ pasiruošimo egzaminams kursus dėstytojai motyvuoja besimokančius, stengiasi juos sudominti dėstomu dalyku: todėl pats mokymosi procesas nuobodus nebūna. Ruošiantis egzaminams kartu su „Kalba.Lt“ specialistais, dirbama kryptingai, sistemingai ir nuosekliai, todėl pasiekiama reikiamų rezultatų.

Moksleiviai mokosi mažose grupelėse (po 8–12 žmonių), tad dėstytojas gali skirti pakankamai dėmesio kiekvienam jaunuoliui. „Kalba.Lt“ suteikia moksleiviams galimybę mokytis egzaminams kartu su dėstytojais individualiose pamokose. Tuomet visas specialisto dėmesys skiriamas vienam moksleiviui: nesunku išsiaiškinti jo spragas, bendrai jas pašalinti, lavinti reikiamo egzamino įgūdžius.

Kviečiame tobulėti kartu su edukacine bendrove „Kalba.Lt“ bei ruoštis lietuvių, anglų, rusų, kitų užsienio kalbų, matematikos, istorijos, chemijos, fizikos, biologijos, informatikos, geografijos ir kitų mokomųjų dalykų brandos egzaminams. Registruokitės į „Kalba.Lt“ mokymosi kursus ir egzaminai taps nebaisūs!

Daugiau informacijos: www.kalba.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min