Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atleistas MRU profesorius: „Jei laimėsiu teismą, gautą kompensaciją už neturtinę žalą paaukosiu vaikams su negalia“

Vyčio Valatkos byla teisme
Aurimo Šrubėno nuotr. / Vyčio Valatkos byla teisme
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apylinkės prokuratūra nutraukė tyrimą dėl sausio mėnesį iš Mykolo Romerio universiteto (MRU) atleisto profesoriaus dr. Vyčio Valatkos. Prokuratūros nutartyje teigiama, kad V.Valatka nepadarė veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.

Prof. V.Valatkos teigimu, palanki prokuratūros nutartis tik patvirtina jo poziciją, kad iš darbo MRU jis buvo atleistas nepagrįstai.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

„Daugiau nei per 10 metų darbo praktiką MRU nė karto nesulaukiau pastabų iš jokio asmens nei dėl paskaitų ar seminarų vedimo, nei dėl studijų rezultatų vertinimo metodikos. Viešai mestas korupcijos šešėlis šia prokuratūros išvada yra panaikintas. Tačiau kaip ir teigiau anksčiau, savo orumą toliau ginu teisme. Iki šiol galvoju, kad buvau atleistas nepagrįstai. Ir jei laimėsiu šią bylą, gautą piniginę kompensaciją už neturtinę žalą paaukosiu vaikus su negalia auginančioms šeimoms“, – teigia prof. V.Valatka.

„Prokuratūros išvada patvirtino mano anksčiau kartotus žodžius – jokių dovanų ar kyšių už pažymius neprašiau ir neėmiau. Juolab kad neleidau nelaikyti egzamino tiems, kam neva užteko septintuko. Logika nėra lengvas dalykas, tad visada stengdavausi būti studento pusėje“ – teigia V.Valatka.

Priminsime, kad iš darbo MRU atleistas profesorius V.Valatka, kuris esą vertindamas studentų žinias nesivadovavo universiteto studijų tvarka ir pažeidė akademinę etiką, pasiūlęs logikos egzamino nelaikyti tiems studentams, kuriems tinka 7 balų įvertinimas, siekia prisiteisti iš MRU 200 tūkst. Lt už esą neteisėtai atleidus padarytą neturtinę žalą ir grįžti į darbą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min