Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsargiai! FiDi 46 jau rytoj – balandžio 5 dieną!

„FiDi 42“. Milžiniškos „FiDi“ raidės
„FiDi“ organizatorių nuotr. / „FiDi 42“. Milžiniškos „FiDi“ raidės
Šaltinis: 15min
0
A A

Dinozauras – yra, atrakcionai – yra, dalyviai – bus! Iki FiDi liko mažiau nei para, fizikai gręžia paskutinius prakaito lašus iš kaulų, per bemieges naktis nuvargusių. Tonos medžio ir plieno evoliucionuoja į atrakcionus, kurių egzistencijos tikslas džiuginti į šventę susirinkusius žmones. Jeigu esi vienas iš jų (tikimybė yra gan didelė) – laukiam tavęs.

Šeštadienį, 10 val. Saulėtekio alėjoje, tądien vadinamoje Fizlendu, paaiškės, kuriam fizikų frontui paklūsta stichijos: priklausomai nuo to vėjuota ar štilis, sužibės skirtingi atrakcionai: ar debesims pilvus kutens milžiniškas aitvaras, ar riaumos liepsnojantis Burbulų drakonas, ar kilsime virš miesto oro balionu. Dėl oro sąlygų diskutuos „Pats kaltas“ (centrifūga).

15 val. prasideda Eisena: linksmybės kelsis iš Fizlendo ir keliaus Vilniaus gatvėmis iki pat Filologijos fakulteto. Riedės Dinas Zauras ašarų pakalne, atsiprašinės mergaičių, jog kadaise prarijo vieną filologę.

Taip pat galima bus žaisti didžiulį „Išminuotoją“, ar kišti galvą į milžiniškus pelėkautus (kas fizikams atrodo smagus laiko leidimo būdas). Prakalbus apie peles, šventės metu bus galima įsikūnyti į gauruotą sutvėrimą ir bėgioti „Žiurkratyje“ bei karstytis „3D Twister‘yje“. Pavargusius atsigaivinti pakvies SMD virtuvė, ištvermingiausi varžysis prie jėgos matuoklio. Šventės metu fizikai patkins, kad bulvės naudojamos ne tik maisto gamybai. Per FiDi bulvių panaudojimas platus, nuo įrankio atrakcionui „Išmaudyti fuksą“ iki sviedinių „Bulviašaudžiui“ ar delikateso Vakarinės metu. Vardyti atrakcionus galima kaip ir Pi skaitmenis po kablelio, bet neverta, geriau savomis akimis pamatyti.

15 val. prasideda Eisena: linksmybės kelsis iš Fizlendo ir keliaus Vilniaus gatvėmis iki pat Filologijos fakulteto. Riedės Dinas Zauras ašarų pakalne, atsiprašinės mergaičių, jog kadaise prarijo vieną filologę. Šventės dalyvius lydės plevėsuojančios pagal Vilniaus Universiteto orkestro ritmus vėliavos, langų stiklus trupins fizikų balsai, gatves drebins nekasdienis ūkinis transportas.

20 val. duris atvers Vakarinė FiDi dalis, vyksianti Vingio parko estrados pastate. Taip – pastate, po stogu! Kelios scenos, daugybė grupių, gyvas garsas ir prakaitas, varvantis nuo lubų. Kojas laužys G&G Sindikatas, Svjata Vatra, Parklights, NetvarkOi! bei kitos grupės. Ateik ir patirk tai, ką gali pasiūlyti tik FiDi 46!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min