Dabar populiaru
Publikuota: 2016 liepos 7d. 20:46

#AtviraiApieStudijas: Ugnius Antanavičius: Studijas galite pasirinkti ir atmetimo būdu

„Jokiu būdu nesakau, kad prestižinės specialybės yra blogos. Tačiau jos yra geros tik tuo atveju, jeigu tu jauti pašaukimą ar kryptį. O jeigu tu pats nežinai, kuo norėtum būti, tai bent jau gali pagalvoti, kuo nenorėtum būti, ir atmetus visus variantus, kažkas liks“ – tokią taktiką tiems, kurie vis dar nėra apsisprendę dėl studijų, siūlo ja sėkmingai pasinaudojęs 15min žurnalistas Ugnius Antanavičius. Visą istoriją žiūrėkite vaizdo siužete.

Ugnius Antanavičius (1988 m. lapkričio 27 d. Panevėžyje) – 15min aiškinamosios žurnalistikos skyriaus žurnalistas. Rengia aiškinamuosius straipsnius politikos, verslo, socialinėmis ir kitomis temomis.


15min pristato vaizdo siužetų ciklą #AtviraiApieStudijas, skirtą abiturientams ir vyresniųjų gimnazijos klasių moksleiviams. Juose 15min žurnalistai ir reporteriai atvirai pasakoja apie savo studijų pasirinkimus bei tolesnę karjeros eigą.

Kokia studijų prasmė? Ką daryti, jei nežinai, ką nori studijuoti? O jeigu nepasiseka iš pirmo karto? Ar verta studijuoti iš viso?

Į šiuos bei daugybę kitų, su studijomis susijusių, gyvenimiškų klausimų atsako 15min komanda – Vidmantas Balkūnas, Paulius Gritėnas, Skirmantas Malinauskas, Dovydas Pancerovas ir Ugnius Antanavičius.


Praėjusios savaitės vaizdo siužetą #AtviraiApieStudijas: Dovydas Pancerovas: Jei tektų rinktis dabar, iškart po mokyklos tikrai nestočiau žiūrėkite žemiau:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min