Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 27d. 23:12

Bausmės taisykles pažeidžiantiems studentams: nuo griovių kasimo iki tualetų plovimo

Tualetas
Photos.com / Tualetas

Kembridžo universiteto studentas tvirtina, kad jis buvo priverstas kasti griovius. Tokia bausmė jam buvo skirta už tai, kad pažeidė universiteto taisykles, rašo „The Telegraph“.

Šv. Jono koledžo studentas, nenorėjęs, kad būtų įvardyta jo tapatybė, taip pat pasakojo, kad jam teko padėti sodininkui kasti griovius.

Kitas studentas iš to paties koledžo sakė, kad, pažeidę taisykles, jie buvo priversti kasdien nuo 8 val. šešias valandas paeiliui plauti tualetus.

Studentų laikraštis „Kembridžo studentas“ atliko tyrimą, norėdamas išsiaiškinti, kaip baudžiami studentai, nesilaikantys nustatytų taisyklių.

Studentas iš Šv. Jono koledžo sakė, kad, pažeidę taisykles, jie buvo priversti kasdien nuo 8 val. šešias valandas paeiliui plauti tualetus.

Dauguma koledžų už blogą elgesį skiria bausmes, tačiau ne Šv. Jono koledžas. Pastarasis naudoja „bendruomenės paslaugų“ schemą.

Koledžo atstovas teigė: „Mūsų naudojamų drausminių priemonių diapazonas apibrėžtas koledžo taisyklėse“. Tarp šių priemonių – bendruomenės paslaugos, kurios teikiamos per dieną panaudojant net maksimaliai leistinas darbo valandas.

Anot minėto laikraščio, nuo 2011 m. sausio studentai sumokėjo 38 209 svarų sterlingų baudų. Vienam koledžui tenkantis sumokėtų baudų vidurkis – 1 232,54 svarai sterlingų.

Atlikto tyrimo metu nustatyta, kad Downingo koledžas gautus pinigus už studentams paskirtas baudas panaudojo personalo kelionėms kvalifikacijai kelti. Anot koledžo, tokia metinė kelionė buvo „nedidelė kompensacija“ personalui, turinčiam pakęsti netinkamą studentų elgesį.

Studentų regbio klubui buvo uždrausta žaisti likusį sezoną. Mat klubo žaidėjai išėję pasilinksminti naktį elgėsi netinkamai. Jie apsirengė kaip velionis BBC žvaigždė Jimmis Savile‘is, jo aukos ir policija.

„Prasto skonio persirengėlių naktį“ organizavo Šv. Cuthberto bendruomenės vyrų regbio klubas, priklausantis Durhamo universitetui. Tokios „persirengėlių nakties“ padariniai: vienas apsinuoginęs asmuo, bandymas nugvelbti strėlyčių žaidimą iš komandos priešininkų koledžo baro ir kaukianti priešgaisrinė signalizacija.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min