Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 12d. 20:19

Bendrabučio interjeras: ką studentai slepia nuo administratorių?

Per sesiją sąsiuviniai nugula ir ant lovų.
Rūtos Juozapaitytės nuotr. / Per sesiją sąsiuviniai nugula ir ant lovų.

Studentiškas gyvenimas – nemaža paslaptis tiems, kurie nepatenka į išrinktųjų gretas ir praranda galimybę pasimėgauti gyvenimu bendrabutyje.

Nepaisant prastokų gyvenimo sąlygų ir namų ilgesio, dauguma Klaipėdos universiteto studentų sutinka, kad metai, praleisti gyvenant studentiškame bendrabutyje, tampa geriausia gyvenimo mokykla.

Susikurti jaukumą tenka patiems

Neretam studentui palikti namus ir išvykti į visai svetimą vietą yra viliojantis iššūkis. Deja, ne viskas gali pasirodyti taip pašėlusiai smagu. Neretai atvykus į bendrabutį kambaryje randamos nusilupusios sienos, pelėsis ar didžiulis dulkių kamuolys, tačiau apie visa tai greitai pamirštama pamačius draugiškus kambariokus. Na, o su jais jau galima ne tik pašvęsti, bet ir imtis remonto darbų.

Studentai pasakojo, jog dar rugsėjo pradžioje vyko didžiulės permainos. Buvo klijuojami tapetai, perkami nauji namų apyvokos daiktai ir ieškoma įdomiausių detalių, kaip mažoje erdvėje sukurti kuo jaukesnį rezultatą.

Įdomios detalės – iš kartos į kartą

Studentai atviravo, jog dauguma daiktų įsikėlus į kambarius buvo atrasti tarsi dovana.

Paveldimumo principu perduodamos smulkmenos atsiduria šiukšliadėžėje arba būna panaudojami kaip neįprastos detalės kambaryje. „Piešiniai ne mano, radau ir džiaugiuosi labai. Paįvairina kambarį“, – pasakojo trečiame aukšte gyvenanti mergina.

Gabūs studentai sugeba palikti ne tik kūrybos darbus, bet ir žaislus, palinkėjimus ant sienos ir net maisto. Kartais juk nesvarbu, jog jo galiojimo laikas pasibaigęs dar prieš pusę metų, juk geri norai – svarbiausia. „Penktus metus gyvenu bendrabutyje, neįtikėtina patirtis. Negaliu patikėti, kad liko tik vieneri metai, nes gyvenimas čia man ilgai išliks atmintyje“, – teigė magistrantė Monika.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min