Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 3d. 13:41

Būsimam pedagogui – tikslinė stipendija

Abituriente, ar žinai, kad nusprendęs siekti pedagogo karjeros Lietuvos edukologijos universitete (LEU) tu kartu su puse kitų pažangiausių kurso draugų turėsite galimybę gauti tikslinę stipendiją – po beveik 116 eurų kas mėnesį?

Studentui, gaunančiam tikslinę stipendiją, aukštosios mokyklos nustatyta tvarka gali būti skiriama ir skatinamoji ar socialinė stipendija. Gerų akademinių rezultatų pasiekusiems ir ypač aktyviems LEU studentams teikiamos vardinės stipendijos. Tikslinė stipendija neatima iš tavęs galimybės pretenduoti į kitas universiteto ar valstybės teikiamas stipendijas. Taip yra todėl, kad šiuo metu įsigaliojęs studentų paramos įstatymas, pagal kurį papildomas stipendijas gauna būtent pedagogines studijų programas pasirinkę studentai. Taip pat LEU studentams yra skiriamos skatinamosios ir vienkartinės stipendijos (mokamos iš valstybės biudžeto universitetui skiriamų lėšų).

Tikslinė stipendija neatima iš tavęs galimybės pretenduoti į kitas universiteto ar valstybės teikiamas stipendijas.

LEU, vienintelio profiliuoto universiteto Lietuvoje, vienas iš tikslų – ugdyti mokslui, švietimui ir kultūrai imlią, išsilavinusią ir išprususią visuomenę, gebančią efektyviai naudotis mokslo pasiekimais ir konkuruoti aukšto lygio technologijų ir švietimo, kultūros ir edukacinių paslaugų srityse, ugdyti jaunimo dorą, patriotizmą ir pilietiškumą, toleranciją ir solidarumą pasauliui.

Daugiau informacijos apie LEU studentams skiriamas stipendijas rasite čia.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min