Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 6d. 21:15

Dalijo gerumą

Utenos vaikų globos namų auklėtiniai
Tomo Petrylos nuotr. / Utenos vaikų globos namų auklėtiniai

Prieš šventes Vilniaus pedagoginio universiteto antruosiuose rūmuose vyko paramos aukcionas. Jo tikslas buvo surinkti kuo daugiau pinigų kalėdinėms Utenos vaikų globos namų auklėtinių dovanėlėms.

Gruodžio 10 ąją socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybės nariai kartu su prodekanu doc.dr. Vytautu Lukoševičiumi ir dekano padėjėja Gerda Tuziene išvyko į Uteną pasveikinti vaikučių su artėjančiomis šventėmis.

Tai buvo pirmoji mūsų išvyka į šiuos vaikų globos namus. Susitikimo pradžioje prisistatėme, apžiūrėjome, kaip gyvena vaikai. Tada prasidėjo linksmoji dalis, kurioje kartu su vaikučiais šokome,dainavome, žaidėme įvairiausius žaidimus.

Buvo smagu matyti šypsenas mažuose veideliuose. Vaikučiai džiaugėsi gautomis dovanomis, mes taip pat džiaugėmės gavę jų pačių pagamintas dovanėles. Tačiau svarbiausia buvo ne dovanos, o parodytas dėmesys, šiltas, draugiškas bendravimas.

Susitikimo pabaigoje mūsų delegacija su Utenos vaikų globos namų direktoriumi Sigitu Novodvorsku sutarė, kad ši graži draugystė tęsis, ir jau aptarė tolimesnio bendradarbiavimo planus.

Į Vilnių grįžome ne tik gerai nusiteikę, bet ir tvirtai tikėdami, kad tai ne paskutinis mūsų susitikimas.

Studentų BLOG`as neriboja tavo laisvės. Jei tu aktyvus studentas, tau rūpi studentiškos aktualijos bei problemos, jei tu fotografuoji, rašai, filmuoji – prisijunk prie mūsų ir aktyviai reikšk savo nuomonę, pasakok apie savo nuotykius, dalinkis patirtimi su kitais studentais.

Studentų BLOG`o narių rašinius galite skaityti čia.


 

Temos: 2 Šventės Vaikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min