Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiausia šimtukų Lietuvoje surinko abiturientai iš Vilniaus

Vilniaus „šimtukininkai“
Sauliaus Žiūros nuotr. / Vilniaus „šimtukininkai“
Šaltinis: 15min
0
A A

Egzaminai sostinės abiturientams šįmet buvo sėkmingi – vilniečių rezultatai geriausi visoje Lietuvoje. Brandos atestatuose vienas ar daugiau šimtukų įrašytas 629 abiturientams, o tai yra 15 proc. visų šiemet baigusių mokyklas, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

160 abiturientų gali didžiuotis gavę du ir daugiau šimtukų. Penktadienį Šv. Kotrynos bažnyčioje juos visus pasveikino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniaus „šimtukininkai“
Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniaus „šimtukininkai“

Šįmet gavusių šimtukus Vilniaus abiturientų skaičius – rekordinis per pastaruosius trejus metus: pernai mokyklas šimtukais baigė 480 abiturientų, užpernai – 556, o šįmet – 629. Geriausiais brandos egzaminų rezultatais šiemet džiaugiasi 3 sostinės mokyklos – Vilniaus licėjus, Vilniaus jėzuitų gimnazija ir Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija. Net 56 Licėjaus abiturientai šįmet gavo po du ar daugiau šimtukų, Jėzuitų gimnazijoje – 24 abiturientai, M.Biržiškos – 21.

Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniaus „šimtukininkai“
Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniaus „šimtukininkai“

11 Vilniaus abiturientų, anot savivaldybės, šįmet nudžiugino ypatingais rezultatais: egzaminų metu jiems pavyko gauti po 4 šimtukus. Tokių rezultatų pasiekė 5 Vilniaus jėzuitų gimnazijos abiturientai, 5 – Licėjaus ir 1 abiturientė iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijos.

Pernai su dviem ar daugiau šimtukų mokyklą baigė 126 Vilniaus abiturientai, 2015 metais – 158. Šįmet šimtukus į savo brandos atestatus įsirašys 1 733 abiturientai iš visos Lietuvos, 629 iš jų – vilniečiai. Tai – geriausias rezultatas visoje Lietuvoje.

Kaune egzaminus vienu ar daugiau šimtukų išlaikė 274 moksleiviai, Klaipėdoje – 121. 58-iose Lietuvos savivaldybėse iš 60 mokiniai gavo bent po vieną šimtuką už valstybinius brandos egzaminus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min