Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Entrepreneurship Competition Vilnius’11“ nugalėtojai – lietuviai (nuotraukos)

„Entrepreneurship Competition Vilnius’11“ nugalėtojai – lietuviai.
Organizatorių nuotr. / „Entrepreneurship Competition Vilnius’11“ nugalėtojai – lietuviai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pagaliau paaiškėjo keturias dienas trukusio kasmetinio tarptautinio verslumo konkurso „Entrepreneurship Competition Vilnius 2011“ nugalėtojai – tai lietuvių komanda „Competetive Edge“ iš „Stockholm School of Economics“ Rygoje. Antroje vietoje liko komanda pavadinimu „It‘s magic“ iš Latvijos, o trečiąja vieta džiaugėsi komanda „The Giants“ iš Slovakijos.

Visos laimėjusios komandos buvo išrinktos kompetentingos komisijos, kurią sudarė tokie žymūs žmonės, kaip finansų ministrė Ingrida Šimonytė, seimo narys bei konkurso globėjas Petras Auštrevičius, VU Tarptautinės verslo mokyklos socialinių (vadybos) mokslų daktaras Vytautas Dikčius, Danske banko finansų tarnybos vadovas Ramūnas Bičiulaitis, Coca–Cola Hellenic Baltic“ viešųjų ryšių specialistas Gordon Fyfe, Alexander Kochetkov, turintis daugiau nei šešiolikos metų patirties vadybos srityje, Lietuvos Junior Achievement direktorius Eugenijus Savičius, Sigitas Urbonavičius – VU Ekonomikos fakulteto Marketingo katedros vedėjas bei renginio remėjo UAB „Rimi Lietuva“ vadybininkas Vaidas Lukoševičius.

Organizatorių nuotr./Komisija
Organizatorių nuotr./Komisija

Komandų pagrindinį vertinamąjį balą sudarė mokymų ir konsultacijų bendrovės „Cesim“ paruošta simuliacija bei pagrindinio projekto rėmėjo Danske banko case study (atvejo tyrimas). Po penkių valandų trukusių case study prezentacijų, visi dalyviai buvo pakviesti į uždaromąją ceremoniją.

Konkursas gerai žinomas Europoje

„Entrepreneurship Competition Vilnius 2011“ (ECV‘11) – tarptautinis studentų verslumo konkursas organizuojamas Vilniaus universiteto Studentų atsovybės Ekonomikos fakultete (VU SA EF). Projektas vyksta anglų kalba, o jo metu ekonomikos bei įvairių sričių vadybos studentai gali išbandyti savo teorines žinias ir loginį mąstymą dirbtinėje verslo aplinkoje.

Šiemet į konkursą buvo užsiregistravusios 28 komandos. Tai Lietuvos, Latvijos, Danijos, Rumunijos, Lenkijos, Moldovos, Italijos, Albanijos, Austrijos, Slovakijos bei Vokietijos studentai. Tarp jų yra Egipto, Prancūzijos, JAV, Kazachstano, Rusijos, Ukrainos bei Baltarusijos jaunuolių. Iš visų komandų buvo atrinktos tik 12 geriausiųjų. Komandos atsiuntė savo aprašymus, CV, motyvacinius video bei išanalizuotą atvejo tyrimo užduotį, atvėrusius jiems kelią į finalą.

Komandos jau kovo 2 dieną atkeliavo į Vilnių varžytis dėl verslingiausiojo vardo. Jų laukė ne tik sumuliacija bei case study, bet ir pramogos, kurias suorganizavo VU SA EF studentai. Po keturių konkurso dienų į lyderius išsiveržė lietuvių komanda „Competetive Edge“ iš Latvijos, kuri ir tapo šio tarptautinio konkurso nugalėtoja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min