Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 21d. 12:53

Europos studentija – už jaunimo nedarbo klausimo sprendimą

Darbas
123rf.com nuotr. / Darbas

Kovo 17-19 dienomis Kopenhagoje (Danija) vykusiame 23-ame Europos studentų konvente daugiau nei 100 Europos studentų sutarė dėl dešimties rekomendacijų studentų nedarbui mažinti.

Pasak Lietuvos studentų sąjungai (LSS) konvente atstovavusio viceprezidento Maksim Milto, į kai kurias rekomendacijas mūsų šaliai reikėtų ypač įsiklausyti.

„Pavyzdžiui, konvento rekomendacijose aiškiai įvardinta, kad vyriausybės yra atsakingos už valstybinio, akademinio ir verslo sektorių bendradarbiavimą, siekiant sumažinti jaunimo nedarbą. Akivaizdu, kad Lietuvoje kol kas taip nėra“, – tvirtina jis.

„Šią savaitę Lietuvoje Vyriausybės atstovai pristatė priemonių planą jaunimo nedarbui mažinti. Nors dauguma jaunimo mūsų šalyje studentai, jų atstovai į plano rengimą nebuvo įtraukti. Kaip ir darbdaviai“, – argumentuoja Maksim Milto.

Taip pat rekomendacijose pabrėžiama verslo ir akademinės bendruomenės dialogo būtinybė bei tarptautinio mobilumo svarba. Pažymima, kad galimybė įgyti tarptautinės patirties yra ypač naudinga sprendžiant nedarbingumo problemą.

Europos studentų sąjunga vienija 45 nacionalines organizacijas iš 38 šalių. Lietuvos studentų sąjunga šiai organizacijai priklauso nuo 1998-ųjų. Europos studentų sąjunga atstovauja visus Europos studentus aukštojo mokslo klausimais, bendradarbiausja su Europos Taryba, Europos Komisija ir UNESCO.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min