Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

FiDi 43: Vilniuje vėl siaus fizikai

FiDi 43
Fidi.lt nuotr. / FiDi 43
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėja pirmasis balandžio šeštadienis, o kartu ir į Vilniaus kultūrinį „kūną“ įaugusi triukšmingoji Fiziko diena arba 43-ioji FiDi.

Kasmet sostinės gatvėmis riedančiu Dinu Zauru ir kitomis linksmybėmis nustebinantys fizikai pasistengė ir šiemet. Nuo pat šeštadienio ryto prie VU Fizikos fakulteto, Saulėtekio al. 9, šurmuliuos garsioji fizikų šalis – Fizlendas.

Organizatorių teigimu, iš laboratorijų išlįs savaitę nemiegoję, bet draugiški fizikai, kurie susirinkusiems vilniečiams ir miesto svečiams pristatys sapnus ir košmarus. Norintys galės klausytis gyvos muzikos, išmėginti įvairius atrakcionus, buitinės technikos poligoną, mini golfo aikštelę, pažiūrėti į kitus ir išmėginti save dar daugybėje rungčių.

Pagrindinis šių metų Fizlendo akcentas – 4-ių metrų aukštyje įtaisytas ir važinėjantis traukinukas „Lukrecijus“. Jis svečius linksmins vežiodamas juos aplink šventės teritoriją.

Papramogavus Saulėtekyje pasirodys galingasis fizikų simbolis – Dinas Zauras, arba tiesiog filologės meilės ištroškęs grobuonis. Šokę į mašinas, autobusus, sunkvežimius fizikai ir jų draugai skanduos ir lydės Diną Zaurą iki Seimo. Toliau, pėščiomis visi jie keliaus iki pat Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto.

O atėjus vakarui, pasipuošę fizikai ir visi kiti keliaus į vakarinę FiDi programą, kuri šiemet rengiama Žvėryne, apleistose spaustuvės patalpose. Čia išradingieji šventės šeimininkai ruošia ne tik meninių projektų, bet ir koncertinę programą. Šįsyk bus svečių ir iš užseinio – ukrainiečiai „Los Colorados“ ir vokiečiai „Meat Martinis“. Lietuvai atstovaus „Poliarizuoti Stiklai“, „Meilės Fontanai“, „Karma“, „Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“ ir daugybė kitų. Jie nenurims iki ryto!

FiDi 43 programa

10 val. atidaromas Fizlendas (Saulėtekio al. 9, prie VU fizikos fakulteto).

Nuo 15 val. iš Saulėtekio iki Senamiesčio, Filologijos fakulteto buveinės keliaus linksma ir triukšminga fizikų eisena.

Nuo 20 val. apleistoje spaustuvėje, Paribio g. 12, vakarinė FiDi 43 dalis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min