Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į valstybės finansuojamas vietas aukštosiose mokyklose po antrojo priėmimo etapo pakviesti studijuoti 1076 asmenys

Absolventai
VDU nuotr. / Absolventai
Šaltinis: 15min
0
A A

Rugpjūčio 3 d. paskelbti pagrindinio priėmimo antrojo etapo rezultatai.

Studijuoti universitetuose valstybės finansuojamose studijų vietose pakviesti 1 076 asmenys, į valstybės nefinansuojamas studijų vietas pakviesti 1 140 asmenys, iš jų 29 įgijo teisę į studijų stipendijas.

Į koleginių studijų programų valstybės finansuojamas vietas pakviesti 1 929 asmenys, į valstybės nefinansuojamas studijų vietas pakviesti 1 325 asmenys, iš jų 231 įgijo teisę į studijų stipendijas.

Antrojo etapo studijų sutartis stojantieji rugpjūčio 4-6 dienomis turės pasirašyti tose aukštosiose mokyklose, į kurias yra pakviesti.

Po pagrindinio priėmimo likus laisvų valstybės finansuojamų ir nefinansuojamų studijų vietų organizuojamas papildomas priėmimas, kuriam prašymai pildomi rugpjūčio 7-9 dienomis.

Papildomo priėmimo metu stojantieji LAMA BPO informacinėje sistemoje atnaujina  prašymus priimti studijuoti į universitetinių ir koleginių studijų programas. Prašymuose galima įrašyti ne daugiau kaip 6 pageidavimus. Jame gali dalyvauti tie asmenys, kurie teikė prašymus pagrindiniame priėmime.

Po ankstesnių etapų pasirašiusieji studijų sutartį su aukštąja mokykla dėl valstybės finansuojamos studijų vietos arba dėl valstybės nefinansuojamos studijų vietos su studijų stipendija papildomo priėmimo metu gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas (be studijų stipendijos).

Stojantieji, kurie ankstesnių etapų metu pasirašė valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla ar negavo/nepriėmė jokio kvietimo studijuoti, papildomo priėmimo metu gali rašyti pageidavimus į valstybės finansuojamas ir į valstybės nefinansuojamas studijų vietas bei siekti gauti studijų stipendiją.

Stojantieji, įgiję išsilavinimą iki 2010 m., užsiregistravę LAMA BPO informacinėje sistemoje iki liepos 23 d., tačiau nepristatę savo brandos atestatų į LAMA BPO punktą, tai galės padaryti nuo rugpjūčio 3 d. iki rugpjūčio 9 d. 17 val.
Papildomo priėmimo kvietimai studijuoti bus skelbiami rugpjūčio 10 d. iki 17 val. Paskutinės sutartys su pakviestaisiais studijuoti aukštosiose mokyklose bus pasirašomos rugpjūčio 11-13 dienomis.   

Bendrąjį priėmimą Lietuvos švietimo ir mokslo ministro įgaliojimu vykdo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO). Išsamios informacijos apie bendrąjį priėmimą, studijų programų sąrašą ieškokite LAMA BPO tinklalapyje www.lamabpo.lt.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min